Zapytanie
662... telefon

Full Frame Marcin Łubocki

Opole, Opolskie,

W pobliżu: Wrocław, Katowice, Gliwice, Krapkowice, Bielany Wrocławskie

662... telefon
Wyświetleń: 712


Średnia ocena: 0 z 0 głosów

Zobacz opinie

Full Frame Marcin Łubocki

Zaczęło się od zabawy Photoshop'em, gdzieś z 10 lat temu, proste projekty banerów, ulotek itd. Potem pojawiła się grafika wektorowa czyli Ilustrator i kolejne programy z rodziny Adobe. W końcu zacząłem pracę na stanowisku Grafika co było moim marzeniem od dłuższego czasu. Teraz przyszedł czas na fotografie i film coś co również sprawia mi niesamowitą frajdę i z czym chciałbym związać swoją przyszłość.

Ten szczególny i wyjątkowy dzień jakim jest Wasz dzień ślubu chcecie zapamiętać do końca życia, emocje, oczekiwanie, wzruszenie jakie mu towarzyszą, a przede wszystkim radość i pragnienie bycia ze sobą. To chwile jedyne w swoim rodzaju, które będziecie długo wspominać, później opowiadać o nich swoim dzieciom i wnukom. By móc tę chwilę zatrzymać i wracać do nich w każdym dowolnym momencie będziecie potrzebować kogoś kto zatrzyma czas, tak się składa, że potrafię tego dokonać, może nie ja, ale na pewno mój aparat. Rejestrując całą uroczystość w dokładny i skrupulatny sposób przekazuję Wam Waszą unikalną historię.


Zapraszam do kontaktu!

Lokalizacja

Wasze opinie

Tagi: Opole, FotoVideo, Fotograf, Nowoczesna fotografia ślubna, Nowoczesne filmy ślubne, Sesja narzeczeńska, Sesja w plenerze

Powrót