Zapytanie
601... telefon

Pensjonat Pod Strzechą

Głębokie 1, Międzyrzecz, Lubuskie,

W pobliżu: Świebodzin, Gorzów Wielkopolski, Skwierzyna, Przytoczna

601... telefon
Wyświetleń: 1263


Średnia ocena: 0 z 0 głosów

Zobacz opinie

Liczba gości

od 10 do 100

Pensjonat Pod Strzechą

Pensjonat Pod Strzechą znajduje się nad jeziorem Głębokie – największym i najgłębszym jeziorem zamkniętym na Pojezierzu Lubuskim w powiecie międzyrzeckim przy trasie S3. Budynek został zbudowany w odległości około 50 metrów od głównej plaży w miejscu dawnej restauracji „Pod Strzechą”, która funkcjonowała tam w latach sześćdziesiątych XX wieku.

Jego nazwa nawiązuje do swojego pierwowzoru, gdy dach budynku pokryty był charakterystyczną strzechą (spłonął w wyniku pożaru w latach 70-tych). Obiekt posiada do dyspozycji turystów 12 pokoi, restaurację dla ok. 120 osób oraz bar.

Oferujemy państwu możliwość całorocznego zakwaterowania wraz z wyżywieniem. Dla osób chcących aktywnie spędzić czas przygotowaliśmy 5 propozycji tras, biorąc pod uwagę m.in. walory kulturowe okolic Międzyrzecza, tj. zabytki architektury i budownictwa.

Na terenie obiektu nasi klienci mają nieodpłatny dostęp m.in. do otwartego jacuzzi, tarasów wypoczynkowych, zewnętrznego grilla. W sezonie letnim organizujemy ,,dyskoteki pod gwiazdami’’ Od ponad 20 lat jesteśmy organizatorami plenerów malarskich podczas których artyści polscy i zagraniczni tworzą obrazy i rzeźby które można podziwiać w ,,Galerii Strzecha’’. W naszych zbiorach znajduje się ponad 50 obrazów.

Nasz obiekt jest także doskonałym miejscem do organizacji wielu przyjęć okolicznościowych: wesel, komunii, urodzin lub chrzcin.

Zapraszamy do kontaktu!

  • Noclegi
  • Ogród
  • Parking
  • Catering

Lokalizacja

Wasze opinie

Tagi: Międzyrzecz, Lokale weselne, Hotele, Wesele z Noclegiem, Obiady Weselne

Powrót