Zapytanie
888... telefon

Pod Bocianami

Gdyńska 105, Grabowska Huta, Pomorskie,

W pobliżu: Kartuzy, Kościerzyna, Tczew, Żukowo, Sulęczyno, Skaryszewy, Szymbark

888... telefon
Wyświetleń: 1326


Średnia ocena: 0 z 0 głosów

Zobacz opinie

Liczba gości

od 10 do 150

Pod Bocianami

Warunki, jakie stworzyliśmy Pod Bocianami, pozwalają nam na organizację niezapomnianych imprez okolicznościowych. Doskonale wiemy, że celebrowanie wyjątkowych wydarzeń wymaga odpowiedniej oprawy .Począwszy od chrztu ,roczku poprzez osiemnastkę ,trzydziestką itd,  Dlatego też oferujemy zorganizowanie uroczystości w wyjątkowym miejscu , w którym każda chwila smakuje nadzwyczajnie.

Zadbamy o każdy szczegół tak, żeby zgromadzeni goście byli pod wrażeniem klimatu oraz profesjonalnej obsługi na imprezie. Przestrzeń ogrodu, którą oddajemy do Państwa stanowi jedyną w swoim rodzaju swobodę wypoczynku i zabawy

Zapraszamy Państwa do organizacji przyjęcia weselnego w Sercu Kaszub. Miejsce to swoim klimatem, ogromem przestrzeni i charakterem tworzy najlepszą przestrzeń na organizację tego wyjątkowego dnia w życiu Młodej Pary. Nasze ponad 30 letnie doświadczenie podążające za duchem czasu, połączone z wyśmienitą tradycyjną kuchnią i sprawną obsługą, są gwarancją udanego wesela.

Zapewniamy, że zorganizowana przez nas impreza zapadnie Państwu w pamięci jako najlepszy i niepowtarzalny dzień w życiu. Służąc pomocą i doświadczeniem wychodzimy naprzeciw Parze Młodej, doradzając i oferując dodatkowe usługi na najwyższym poziome. (Dj, Zespół  Muzyczny, pokazy fajerwerków, drink-bary, animację, kapelą kaszubską, fotobudkę, słodki stół, wynajem samochodów i wiele wiele innych atrakcji.

Zapraszamy do kontaktu!

  • Noclegi
  • Altana na ślub
  • Ogród
  • Parking
  • Catering

Lokalizacja

Wasze opinie

Tagi: Grabowska Huta, Lokale weselne, Hotele, Obiady Weselne

Powrót