Zapytanie
61... telefon

Restauracja Botanika w EuroHotelu Swarzędz

ul Cieszkowskiego 33, Swarzędz, Wielkopolskie,

W pobliżu: Poznań

61... telefon
Wyświetleń: 2007


Średnia ocena: 0 z 0 głosów

Zobacz opinie

Ceny od

190 zł / os

Liczba gości

od 10 do 220

Restauracja Botanika w EuroHotelu Swarzędz 

Ślub i wesele to jedne z najważniejszych wydarzeń w życiu. Narzeczonym zapewniamy profesjonalną pomoc przy organizacji oraz obsługę na najwyższym poziomie.

Na terenie naszego hotelu koło Poznania znajdują się dwie ekskluzywne, klimatyzowane sale weselne o bardzo dobrych parametrach akustycznych, dzięki czemu sale te sprawdzają podczas zabawy zarówno przy wieloosobowej orkiestrze, jak i DJ-u. Wszystkie sale są w pełni wentylowane i klimatyzowane, aby zapewnić odpowiedni komfort Gościom. Posiadamy własne źródło energii, aby nic za zakłóciło Waszego wesela!

Ciepły wystrój wnętrz, bogato przystrojone stoły oraz elegancki wygląd hotelu sprawiają, że kolejne osoby chcą tu organizować przyjęcia weselne, a reprezentacyjne okolice przed hotelem są doskonałym tłem do robienia pamiątkowych zdjęć grupowych. Granitowe schody, prowadzące do hotelu, doskonale prezentują się na tle zachodu słońca i kwitnących oleandrów.

Zapewniamy parking na sto samochodów, a w trosce o Państwa bezpieczeństwo zarówno hotel, jak i parking, podłączone są do sieci monitoringu.

Organizacja od A do Z
Nie wiesz, gdzie szukać dobrego fotografa? Nie możesz poradzić sobie ze znalezieniem sprawdzonej orkiestry? Nie martw się, służymy pomocą we wszelkich sprawach organizacyjnych, zarówno przed weselem, jak i w trakcie!

Chcąc ułatwić przygotowania, już na kilka dni przez imprezą weselną, narzeczonym udostępniamy zamykany depozyt na napoje

Zaślubiny w ogrodzie

W pięknym ogrodzie, pełnym drzew i kwiatów istnieje możliwość organizacji Ceremonii Zaślubin!Nasz duży ogród, z bujną roślinnością jest doskonałym miejscem do odpoczynku i nacieszenia oczu zielenią, ale również do zrobienia pamiątkowego zdjęcia grupowego. Dodatkową atrakcją dla najmłodszych Gości będą: plac zabaw, mini zoo, akwaria i terraria.

Weselne menu

Gościom weselnym serwujemy tradycyjną polską kuchnię, jednak jesteśmy w stanie dostosować się do wymagań osób mających inne preferencje kulinarne. Różnorodność serwowanych dań zadowoli wszystkich gości weselnych, a ich duża ilość pozwoli na organizację poprawin w gronie najbliższych. Gorące napoje serwujemy bez ograniczeń ilościowych. O komfort i wygodę gości zadba zawodowa obsługa kelnerska.

Chcesz zorganizować wesele swoich marzeń?
Skontaktuj się z nami, a razem zaplanujemy ten wyjątkowy dzień!

  • Noclegi
  • Okrągłe stoły
  • Ogród
  • Plac zabaw
  • Dostosowane dla niepełnosprawnych
  • Parking
  • Catering

Video prezentacja

Lokalizacja

Wasze opinie

Tagi: Swarzędz, Lokale weselne, Hotele, Wesele z Noclegiem, Obiady Weselne

Powrót