Zapytanie
602... telefon

Sala Bankietowa Herbowa

Łapanów 63 a, Łapanów, Małopolskie,

W pobliżu: Dobczyce, Wieliczka, Bochnia, Brzesko, Gdów, Trzciana

602... telefon
Wyświetleń: 1608


Średnia ocena: 0 z 0 głosów

Zobacz opinie

Liczba gości

od 20 do 300

Sala Bankietowa Herbowa 

 Sala Bankietowa Herbowa to wolnostojący budynek z piękną, nowoczesną salą z dużym tarasem, mogącą ugościć 300 osób. Jest to idealne miejsce na zorganizowanie przyjęć weselnych, okolicznościowych. Nowoczesna aranżacja wnętrza oraz wystrój dostosowany do charakteru uroczystości zauroczy gości. Funkcjonalny układ sali sprawi natomiast, iż bezproblemowym stanie się rozmieszczenie stołów, a goście cieszyć się będą dużą powierzchnią do tańca i zabawy.

Obiekt oprócz ogromnej Sali posiada kącik zabaw dla dzieci z oddzielną łazienką, miejsce to wypełnione zabawkami i atrakcjami przeznaczonymi dla najmłodszych uczestników uroczystości da im radość z zabawy wśród rówieśników.

Sala wyposażona jest również w profesjonalne nagłośnienie, dzięki czemu odbywać się tu mogą konferencje dla ok. 400 uczestników. Od lat współpracując z podmiotami organizującymi tego typu spotkania zyskaliśmy doświadczenie, które wsparte zaangażowaniem i indywidualnym podejściem do każdego klienta owocuje kolejnymi z sukcesem zakończonymi, spotkaniami biznesowymi organizowanymi w naszym lokalu.

Nasze atuty to wyśmienita kuchnia, nowoczesny wystrój sal, profesjonalna obsługa jak również doradztwo w organizacji wszelkich imprez okolicznościowych zdobyte w ciągu dwudziestu lat pracy.

W prezencie Para Młoda otrzymuje:
- Nocleg w eleganckim apartamencie w noc poślubną (mogą się tam również odbywać przygotowania przedślubne).
- Zniżkę na noclegi dla gości weselnych.

Zapraszamy do kontaktu!

  • Noclegi
  • Okrągłe stoły
  • Parking
  • Catering

  Lokalizacja

  Wasze opinie

  Tagi: Łapanów, Lokale weselne, Hotele, Urban Wedding, Wesele z Noclegiem, Obiady Weselne

  Powrót