Zapytanie
797... telefon

Sezony - Restauracja i Hotel

Topolowa 25, Trzek, Wielkopolskie,

W pobliżu: Poznań, Lubań, Środa Wielkopolska, Swarzędz, Kórnik, Kostrzyn

797... telefon
Wyświetleń: 10545


Średnia ocena: 0 z 0 głosów

Zobacz opinie

Ceny od

230 zł / os

Liczba gości

od 30 do 135

Sezony - Restauracja i Hotel - idealne na wesela i przyjęcia okolicznościowe

Wesele jest wydarzeniem wyjątkowym. Momentem, w którym urzeczywistniają się marzenia i które pozostaje w pamięci nie tylko Pary Młodej, ale i całej rodziny do końca życia. Restauracja i hotel Sezony to miejsce, w którym możecie zorganizować niezwykłe przyjęcie weselne jedynie 15 minut od Poznania, ale z dala od zgiełku wielkiego miasta. 

Goście rozsmakują się w specjalnie skomponowanym menu naszego szefa kuchni, w którym królują polskie specjały z wyczuwalnymi europejskimi wpływami. Nasz ogród oraz dominujący naokoło malowniczy pejzaż dojrzewających kłosów zbóż to miejsce, gdzie można odetchnąć w trakcie wesela oraz zorganizować niezapomniane poprawiny. 

Nasza sala bankietowa powstała z myślą o przyjęciach weselnych. To przestronne i jasne pomieszczenie o powierzchni 272 m2 mogące pomieścić nawet 140 osób siedzących przy okrągłych stołach. Sala została pięknie i nowocześnie urządzona, a wyjścia na taras i ogród zachęcają do odpoczynku na świeżym powietrzu. W przypadku kameralnych przyjęć weselnych, istnieje możliwość wydzielenia mniejszej przestrzeni. Do dysozycji gości oddajemy 28 nowoczesnych pokoi w standardzie komfortowych 3- gwiazdek. Bardzo wysoka ocena - 9,4 na portalu booking.com świadczy najlepiej o zadowoleniu gości z pobytu w naszym hotelu.

W związku z tym, że jesteśmy nowym obiektem, możecie liczyć na naszą elastyczność pod kątem terminów i otwartość na wszelkie potrzeby Młodej Pary. Zapraszamy już teraz do kontaktu i rezerwacji miejsca na wesele marzeń. Mamy jeszcze pojedyncze wolne terminy na wesela w sezonie letnim 2021.

  • Noclegi
  • Okrągłe stoły
  • Altana na ślub
  • Ogród
  • Plac zabaw
  • Dostosowane dla niepełnosprawnych
  • Parking
  • Catering

Video prezentacja

Lokalizacja

Wasze opinie

Tagi: Trzek, Lokale weselne, Hotele, Wesele i Ślub w Plenerze, Wesele z Noclegiem, Obiady Weselne

Powrót