Zapytanie
95... telefon

Villa Toscania

Nowe Gorzycko 61, Pszczew, Lubuskie,

W pobliżu: Międzychód, Międzyrzecz, Gorzyń

95... telefon
Wyświetleń: 870


Średnia ocena: 0 z 0 głosów

Zobacz opinie

Villa Toscania

Villa Toscania to wyjątkowe miejsce stworzone dla wszystkich. Naszym Gościom oferujemy pobyt w typowym polskim, wiejskim krajobrazie połączony z oryginalną, włoską gościnnością. Nasz hotel leży w cichej, osłoniętej wzgórzami kotlinie. Te wzgórza kryją solidny i surowy, dzięki swej ceglanej fasadzie, dwupiętrowy budynek. W jego wnętrzu znajdziesz harmonię i spokój.

To zasługa nie tylko drewna, które jest tu wszechobecne, ale i wstrzemięźliwej elegancji i dobrego smaku. Przestronne, napełnione światłem pokoje zmieszczą 38 gości, którzy na pewno nie będą narzekać na niewygody. Duże i wygodne łóżka, telewizja satelitarna, telefon, oddzielna łazienka, mini-bar, radio to u nas standard. Jeśli to nie wystarczy są jeszcze dwa, większe, bo dwupokojowe i lepiej wyposażone apartamenty. Zresztą, zobacz sam.

Na parterze mieści się restauracja serwująca prawdziwe przysmaki włoskiej kuchni. Tuż obok nasi zapracowani goście znajdą profesjonalnie urządzoną salę konferencyjną. A po posiłku i owocnych naradach czekają nasze atrakcje. W Naszym hotelu możecie Państwo zorganizować także przyjęcia okolicznościowe takie jak wesela, komunie, chrzciny lub urodziny.

Zapraszamy do kontaktu!

  • Noclegi
  • Okrągłe stoły
  • Ogród
  • Parking
  • Catering

Lokalizacja

Wasze opinie

Tagi: Pszczew, Lokale weselne, Hotele, Wesele z Noclegiem, Obiady Weselne

Powrót