Zapytanie
89... telefon

Wiatraki Nature Resort

Marózek 1, Olsztynek, Warmińsko-Mazurskie,

W pobliżu: Olsztyn, Wielbark, Szczytno, Lubawa, Ostróda, Iława, Mrągowo, Działdowo, Nidzica, Nowe Miasto Lubawskie, Mława, Pasym

89... telefon
Wyświetleń: 5352


Średnia ocena: 5 z 1 głosów

Zobacz opinie

Ceny od

565 zł / os

Liczba gości

od 60 do 150

Wiatraki Nature Resort - idealny na wesela i przyjęcia okolicznościowe


Wesele na Mazurach – w „Wiatrakach” to propozycja dla Młodych Par, które marzą aby ten wyjątkowy dzień w ich życiu miał miejsce w otoczeniu przyrody, w miejscu ustronnym, schowanym w mazurskiej głuszy wśród sosnowych lasów i magicznych jezior. Przyjęcia weselne w „Wiatrakach” łączą elegancję i komfort z niepowtarzalnym wrażeniem miejsca zagubionego w środku lasu . „Wiatraki” położone są jedynie 40 km od Olsztyna, 16 km od Olsztynka i 168 km od Warszawy, w krótkim czasie wszyscy goście mogą znaleźć się w miejscu różniącym się od standardowego „miejskiego” miejsca weselnego, gdzie można odpocząć oddychając wątkowym sosnowym powietrzem. Ogromnym atutem jest malowniczo położony w środku lasu przepiękny kościół w Orzechowie, w którym ceremonia zaślubin nabiera zupełnie innego znaczenia. Z Orzechowa do „Wiatraków” ( jedynie 4 km) można przyjechać powozem weselnym robiąc po drodze zdjęcia plenerowe na przełomach rzeki Marózki. Wszyscy z naszych gości którzy cenią kontakt z naturą twierdzą, że nie może być nic piękniejszego niż rozpocząć pierwszy dzień wspólnego życia w miejscu, którego cywilizacyjny zgiełk nie dotyka a spokój i piękno natury pozwalają skupić się na tej jedynej wybranej na całe życie osobie.

Oferta weselna

Wyjawcie nam Państwo swoje marzenia i pozwólcie stworzyć niepowtarzalną atmosferę tego Specjalnego Dnia. Zaproście gości i nie troszczcie się o nic więcej. Przygotujemy wszystko, co niezbędne, abyście właściwie świętowali ten wyjątkowy dzień, począwszy od kwiatów poprzez specjalnie dobrane zestawy weselnych potraw. Nasza propozycja obejmuje organizację przyjęcia weselnego, nocleg i poprawiny, które możemy przygotować w zależności od Państwa fantazji i potrzeb: na Głównej Sali, w Altanie Weselnej w Ogrodach lub nad jeziorem.

Wyjawcie nam Państwo swoje marzenia i pozwólcie stworzyć niepowtarzalną atmosferę tego Specjalnego Dnia. Zaproście gości i nie troszczcie się o nic więcej. Przygotujemy wszystko, co niezbędne, abyście właściwie świętowali ten wyjątkowy dzień, począwszy od kwiatów poprzez specjalnie dobrane zestawy weselnych potraw. Nasza propozycja obejmuje organizację przyjęcia weselnego, nocleg i poprawiny, które możemy przygotować w zależności od Państwa fantazji i potrzeb: na Głównej Sali, w Altanie Weselnej w Ogrodach lub nad jeziorem.

W cenie zapewniamy Państwu:

 • Romantyczny pokój dla Nowożeńców w noc poślubną wraz ze śniadaniem serwowanym do pokoju
 • Powitalna lampkę wina musującego dla wszystkich gości
 • Chlebek weselny na powitanie Młodej Pary
 • Elegancką salę weselną wraz z uroczyście nakrytymi stołami
 • Bezpłatny parking
 • Możliwość korzystania z własnych alkoholi bez opłaty tzw. korkowego (alkohole koniecznie muszą posiadać banderolę z akcyzą)
 • Osobistą opiekę i pomoc naszego pracownik, który pomoże zorganizować oprawę muzyczną, fotografa, dekoracje w pełni zajmie się organizacja wesela.

Miejsce organizowania przyjęć:

Główna Sala Weselna: przez cały rok zapraszamy Państwa do organizacji przyjęcia weselnego w stylowej i przestrzennej Sali Restauracyjnej. Sala posiada parkiet do tańca, możemy przygotować na niej przyjęcie dla 130 osób.

Altana Weselna w Ogrodach Wiatrakowych: wiosną, latem i ciepłą jesienią proponujemy organizację przyjęcia weselnego lub poprawin w naszych ogrodach w Altanie do której możecie zaprosić na wspólną zabawę i tańce do 150 osób. Altana jest wymarzonym miejscem dla wszystkich, którzy marzą o weselu z ludowo-wiejska nutką.

Zapraszamy do skorzystania z usług dodatkowych:

 • Organizację ceremonii zaślubin w „Wiatrakach”
 • Dekoracje kwiatowe stołów weselnych oraz Sali
 • Organizację wesel tematycznych: np. ludowe, słowiańskie, żeglarskie
 • Przejazd bryczkami weselnymi z Kościała w Orzechowie do „Wiatraków”
 • Pokazy fajerwerków
 • Nocne seanse puszczania „chińskich lampionów” na szczęście Pary Młodej
 • Organizacja ogniska
 • Dodatkowe propozycje menu: pieczony dzik lub prosie, „stół warmiński” z lokalnymi specjałami
 • Obsługę barmańską w czasie przyjęcia weselnego – „open bar” z Państwa alkoholami
 • Organizację przyjęcia poprawinowego w formie grilla z ogniskiem i zabawą w Altanie Weselnej

Oferta noclegowa

Zapraszamy Państwa do skorzystania z propozycji noclegu w „Wiatrakach”, przygotowaliśmy z myślą o gościach weselnych atrakcyjne ceny pokoi i domków. Oddajemy Państwu do dyspozycji 100 miejsc w hotelu i domkach całorocznych, oraz 100 miejsc w domkach kempingowych.

Poprawiny wesela

Rodzinny i relaksujący dzień poprawin wesela proponujemy zorganizować dla Państwa w formie:

Śniadania poprawinowego: dwa ciepłe dania, kwaśna zupka na” dzień następny”, bufet wędlin i pieczystego, serów żółtych i pleśniowych, bar sałatkowy oraz słodki bufet z owocami i ciastami * ( w przypadku ciast zamówionych w „Wiatrakach”). Śniadanie poprawinowe przewidziane jest w godzinach 10:00 -12:00, nie jest ono płatne w przypadku gości korzystających z noclegu w „Wiatrakach”.

Grill z ogniskiem w Altanie w „ogrodach wiatrakowych” Jest to ciekawa propozycja organizacji przyjęcia w plenerze. Dania podawane są w formie bufetu, przyjęcie można uatrakcyjnić podaniem pieczonego dzika lub prosięcia.

Uroczysty obiad poprawinowy: serwowany w Sali Restauracji, obiad składający się w trzech dań oraz deseru, menu ustalamy bezpośrednio z Państwem.

 • Noclegi
 • Okrągłe stoły
 • Altana na ślub
 • Ogród
 • Plac zabaw
 • Parking
 • Catering

Video prezentacja

Lokalizacja

Wasze opinie

M Magda i Tomek 2022-02-08 18:46:21

Ocena: 5

Zorganizowaliśmy wesele w tym pięknym miejscu. Świetna obsługa, zero konfliktów, bardzo pomocna i nawet jak zapomniałam o coś zapytać, to Pani Renatka sama mnie dopytała. Obsługa kuchni świetna,bardzo pomocna. Bezproblemowo można było zostawić wcześniej alkohol, Zrobić dzień wcześniej absorbujące dekoracje. Czasami myślałam, że czytają w moich myślach i wyprzedzają moje prośby. Mogłam ustawić tylko jeden stół pokazowy do dekoracji, reszta była gotowa jak przyjechałam. Bardzo fajnym też było to, że mogłam spokojnie pożegnać gości i być z nimi na poprawinach do ostatniego, a nie lecieć w szale i szybko wszystko sprzątać z sali i pokoju. To było bardzo fajne, bo po weselu byłam żółwiem i nikt mnie nie wyrzucał, że czas się skończył i mam sprzątać swoje graty jak najszybciej. Wręcz mówili, że spokojnie ze wszystkim się wyrobią. Bardzo na plus. Polecam miejsce i do relaksu i na impreze, bo jest magiczne. A obsługa, chociaż mało widoczna robi kawał dobrej roboty. Pozdrawiam całą kuchnię i dziękuję za uchowanie nam kawałka tortu 😁 jedzenie też wyśmienite. Pokoje przestronne, goście do tej pory nie mogą wyjść z podziwu, że tak cudowne miejsce jest schowane w lesie ❤️ dziękujemy Magda i Tomek 😊

Tagi: Olsztynek, Lokale weselne, Hotele, Wesele nad Jeziorem, Wesele i Ślub w Plenerze, Eleganckie Wesele, Wesele w Stodole, Wesele z Noclegiem, Obiady Weselne, Obiady Weselne Olsztyn, Kameralne Wesele Olsztyn, Wesele w Stodole Warmińsko-Mazurskie

Powrót