Zapytanie
18... telefon

Willa Poprad

Rytro 306, Rytro, Małopolskie,

W pobliżu: Nowy Sącz, Stary Sącz, Piwniczna-Zdrój

18... telefon
Wyświetleń: 1600


Średnia ocena: 0 z 0 głosów

Zobacz opinie

Liczba gości

od 30 do 300

Willa Poprad  

Willa Poprad to urokliwe miejsce w którym wśród zielonej scenerii możesz celebrować najpiękniejsze chwile w swoim życiu. Zajmujemy się kompleksowym organizowaniem przyjęć weselnych i okolicznościowych spełniając marzenia naszych Gości. Dysponujemy przestrzenną salą balową mieszczącą do 300 osób. 

Jej dużym atutem są antresole z wyjściem na balkony widokowe. W centralnym miejscu salę zdobi unikatowy witraż zaprojektowany przez krakowską pracownię. Niepowtarzalny charakter nadają drewniane wykończenia, a na zdobnym parkiecie nogi same zatańczą. 

Chcąc zapewnić niepowtarzalną oprawę salę aranżujemy w drewniane stoły prostokątne bądź okrągłe. Nastroju dodają świeże kwiaty, świece oraz porcelanowa zastawa stołowa, a całość dopełniają bardzo wygodne, drewniane krzesła. Awangardowe żyrandole, ręcznie wykonywane przez polską manufakturę, zachwycają kunsztem i rozmiarem, a wyspecjalizowany system klimatyzacji i wentylacji zapewni komfort gościom. 

Z Sali Balowej rozciąga się przepiękny widok na rzekę, zalesione tereny oraz ruiny ryterskiego zamku. Malownicze tereny doliny Popradu można podziwiać również z rozległych tarasów, a także podczas przechadzek wzdłuż spacernika.

Zadbaliśmy również o najmłodszych gości Willi Poprad, dla których przygotowaliśmy pokój zabaw.


Dla przyszłych małżonków oddajemy do dyspozycji, na czas trwania całego przyjęcia, ekskluzywny apartament z widokiem na płynący Poprad i zapraszamy w pierwszą rocznicę ślubu na wyjątkową kolację.

Zapraszamy na spotkanie na którym zapoznamy Cię z naszą ofertą
i opowiemy o możliwościach jakie stwarza Willa Poprad.

  • Noclegi
  • Okrągłe stoły
  • Parking

Lokalizacja

Wasze opinie

Tagi: Rytro, Lokale weselne, Hotele, Wesele z Noclegiem, Obiady Weselne

Powrót