Zapytanie
12... telefon

Zajazd Kosynier

Warszawska 95, Zielonki, Małopolskie,

W pobliżu: Kraków, Krzeszowice, Balice, Miechów, Olkusz, Proszowice, Kryspinów, Słomniki, Modlniczka

12... telefon
Wyświetleń: 1510


Średnia ocena: 0 z 0 głosów

Zobacz opinie

Liczba gości

od 10 do 140

Zajazd Kosynier

Zajazd Kosynier Zielonki to doskonałe miejsce do organizacji wesela, położone zaledwie 5 kilometrów od Krakowa i zlokalizowane w pięknej, malowniczej okolicy Parku Krajobrazowego Jury Krakowsko-Częstochowskiej. Jeśli więc planują Państwo zorganizować wesele w Krakowie, warto poznać różne atrakcyjne możliwości, a jedną z nich jest z pewnością nasz dom weselny. W tym obiekcie zorganizują Państwo wesele dla maksymalnie 140 gości.

Zajazd Kosynier to sala weselna z noclegami w okolicy Krakowa - oferujemy Państwu 45 miejsc noclegowych w komfortowych pokojach 2- i 3-osobowych. Para młoda otrzymuje apartament dla nowożeńców w ramach pakietu weselnego.

Naszym gościom oddajemy do dyspozycji bar, restaurację oraz przestrzeń hotelową obiektu Zajazd Kosynier. Menu weselne bazuje na najlepszych potrawach kuchni polskiej i zagranicznych. Nasz szef kuchni był wielokrotnie nagradzany w konkursach kulinarnych, a jego doskonała znajomość kuchni świata pozwala mu na stworzenie smaków, które stanowią prawdziwą atrakcję każdego przyjęcia weselnego. Bazujemy w naszej kuchni na produktach, które pozyskiwane są od lokalnych dostawców i z najlepszych hodowli dostępnych na rynku. Przytulne i gościnne wnętrza stworzą przyjemną, a także rodzinną i swobodną atmosferę każdej uroczystości.

Jesteśmy w stanie zorganizować także imprezy w plenerze, biorąc pod uwagę ogrodzony park o powierzchni 3ha, który otacza zajazd. Posiadamy również miejsca parkingowe dla gości weselnych. Oferujemy możliwość wynajęcia w atrakcyjnej cenie całego hotelu, łącznie z miejscami noclegowymi dla gości weselnych.

Zapraszamy do kontaktu!

  • Noclegi
  • Ogród
  • Plac zabaw
  • Parking
  • Catering

Video prezentacja

Lokalizacja

Wasze opinie

Tagi: Zielonki, Lokale weselne, Hotele, Wesele z Noclegiem, Obiady Weselne

Powrót