Zapytanie
500... telefon

Zajazd u Anki

Graby Łukomin 5, Krzeszyce, Lubuskie,

W pobliżu: Gorzów Wielkopolski, Kłodawa, Kostrzyn nad Odrą, Witnica, Skwierzyna, Lubniewice, Sulęcin, Słońsk, Kiełpin

500... telefon
Wyświetleń: 2940


Średnia ocena: 0 z 0 głosów

Zobacz opinie

Liczba gości

od 1 do 250

Zajazd u Anki - idealny na wesele i przyjęcia okolicznościoweZajazd u Anki Graby istnieje od 1997 roku, a salę bankietową stworzyliśmy z myślą o tym, aby realizować Państwa marzenia związane z przyjęciem weselnym. Chcielibyśmy zachęcić Państwa, abyście ten wyjątkowy dzień spędzili właśnie u nas.

Dysponujemy dużą salą z holem i pięknym tarasem. Jest to miejsce o wyjątkowym uroku i niepowtarzalnym klimacie. Każde wesele jest inne i dlatego traktujemy naszych gości indywidualnie. Wszystkie nasze oferty możemy modyfikować i wspólnie przygotować taką, która zaspokoi najbardziej wymagających.

Podczas przygotowań do ślubu i wesela jesteście Państwo bardzo zajęci, dlatego właśnie wychodząc naprzeciw Waszym potrzebom, przygotujemy nie tylko smaczne jedzenie, ale także wystrój sali, dekoracje kwiatowe i wszelkie inne dekoracje oraz szereg usług ułatwiających Państwu przygotowaniu wyjątkowego wesela, może nawet ślub w plenerze…

Dla zmęczonych nocną zabawą przygotujemy 12 eleganckich i wygodnych pokoi, które w zależności od Państwa potrzeb mogą mieć od jednego do nawet ośmiu miejsc każdy.

  • Noclegi
  • Altana na ślub
  • Ogród
  • Parking
  • Catering

Video prezentacja

Lokalizacja

Wasze opinie

Tagi: Krzeszyce, Lokale weselne, Hotele, Wesele z Noclegiem, Obiady Weselne, Obiady Weselne Gorzów Wielkopolski, Kameralne Wesele Gorzów Wielkopolski

Powrót