Zapytanie
783... telefon


Średnia ocena: 0 z 0 głosów

Zobacz opinie

Capital Films

Jesteśmy młodym i kreatywnym zespołem studentów kierunków filmowych oraz fotograficznych. Na film i fotografię spoglądamy świeżym okiem. Czy nasz młody wiek to wada? Skądże, zaleta! Jesteśmy na bieżąco z nowinkami technologicznymi, uaktualniamy nasz sprzęt, nie oszczędzamy na tym, co podnosi jakość naszych prac. 

Tylko, dlaczego właśnie śluby? Cóż, pomimo, że uwielbiamy reżyserować, świetnie czujemy się podczas ustawianych sesji, filmy fabularne dają nam być może większe pole do popisu, to jednak nie ma nic lepszego, niż prawdziwe emocje. Nie ma nic lepszego niż niewymuszone łzy wzruszenia, uśmiechy, drobne gesty, które w rzeczywistości znaczą tak wiele. Każde spotkanie z Wami daje nam możliwość, by na nowo spojrzeć na ludzi, na świat, by na chwilę poddać się refleksji i razem z Wami dać ponieść się emocjom i łapać ulotne chwile.  Bo po to jesteśmy! Mamy za zadanie zatrzymać w kadrze te momenty, które - uwierzcie nam - uciekają w niesamowitym tempie. Choć z pewnością przygotowania kosztowały Was sporo stresu, to nawet się nie obejrzycie, a będzie po wszystkim. I wtedy jesteśmy my - z Waszymi wspomnieniami na dyskach, z Waszymi uśmiechami na kartach pamięci, z Waszymi śpiewami i śmiechem na rejestratorach.    To wszystko dla Was, aby ten dzień i ta noc została z Wami na zawsze.

Nasza oferta jest tak naprawdę dla każdego. Każde z Was znajdzie u nas coś dla siebie, będziecie mieć możliwość skomponowania własnego pakietu, jeśli nasze propozycje nie spełnią w 100% Waszych oczekiwań. Dlatego nie obawiajcie się i pytajcie o co tylko chcecie, z przyjemnością pomożemy Wam dobrać ofertę dopasowaną do Waszych potrzeb, a jednocześnie najbardziej korzystną.

Nasze filmy i zdjęcia tworzymy z pasją. Kluczowe dla nas są Wasze emocje, które maksymalnie dyskretnie obserwujemy zza obiektywu.    Dla nas nigdy nie jest to zwykły reportaż. Wasze filmy ślubne przypominają filmy kinowe, a wszystko dzięki odpowiedniemu montażowi i specyficznym ruchom kamery, o które nieustannie dbamy.

Podczas rozmów z Wami za każdym razem analizujemy Wasze potrzeby indywidualnie. Każe z Was jest inne, macie różne oczekiwania, a naszym zadaniem jest maksymalnie dopasować się do Was i zaproponować takie rozwiązania, które będą Wam odpowiadały,  a jednocześnie nie spowodują utraty na jakości filmu i fotografii.

Zapraszamy do kontaktu!

Video prezentacja

Lokalizacja

Wasze opinie

Tagi: Dąbrowa Górnicza, FotoVideo, Kamerzysta, Filmowanie Wesela Dronem, Filmowanie z Dwóch Perspektyw, Nowoczesne filmy ślubne, Sesja narzeczeńska, Sesja w plenerze, Teledysk Ślubny, Fotograf i Kamerzysta

Powrót