Zapytanie
509... telefon

Cyfrowe Studio Foto-Wideo

ul. Pamiątkowa 4 B, Międzyrzecz, Lubuskie,

W pobliżu: Łagów, Zielona Góra, Nowa Sól, Świebodzin, Gorzów Wielkopolski, Drezdenko, Pszczew, Lubniewice, Sulęcin, Przylep, Ochla, Deszczno, Nowy Dworek

509... telefon
Wyświetleń: 406


Średnia ocena: 0 z 0 głosów

Zobacz opinie

Ceny od

2200 zł

Cyfrowe Studio Foto-Wideo


CYFROWE STUDIO FOTO-WIDEO to firma z wieloletnim doświadczeniem. Charakteryzuje nas : Profesjonalizm , zaangażowanie , zadowolenie klienta !

Oferujemy Państwu usługi fotografowania i filmowania różnych uroczystości . Specjalizujemy się głównie w ślubach i weselach .

Wszystkie zdjęcia oddajemy państwu na ( dvd , pendrive).
Zdjęcia są starannie wyselekcjonowane z wielu zdjęć wykonanych podczas uroczystości , które poddajemy cyfrowej obróbce na profesjonalnym sprzęcie i oprogramowaniu Photoshop CS6.

Plener ślubny realizujemy przeważnie w innym dniu niż dzień ślubu, ale jeśli państwo sobie życzą może być to także ten sam dzień w którym odbywa się ślub .

Oferujemy też albumy ,fotoksięgi , Canvas, zaproszenia ślubne, etykiety na alkohol, winietki ślubne .

Wydruki odbitek to gwarancja doskonałej jakości .

Plener ślubny organizujemy w kraju lub za granicą o dowolnej tematyce. Sugestie z Państwa strony bardzo mile widziane .

Profesjonalne i indywidualne podejście do każdego zlecenia. Nasz film lub zdjęcia po wielu latach będzie sentymentalną podróżą do najpiękniejszych chwil Państwa życia.

Zapraszamy do kontaktu!

Video prezentacja

Lokalizacja

Wasze opinie

Tagi: Międzyrzecz, FotoVideo, Kamerzysta, Filmowanie Wesela Dronem, Reportaż Ślubny, Sesja narzeczeńska, Sesja w plenerze, Teledysk Ślubny, Fotograf i Kamerzysta

Powrót