Zapytanie
509... telefon
Wyświetleń: 1519


Średnia ocena: 5 z 2 głosów

Zobacz opinie

Ceny od

2200 zł

Cyfrowe Studio Foto-Wideo


CYFROWE STUDIO FOTO-WIDEO to firma z wieloletnim doświadczeniem. Charakteryzuje nas : Profesjonalizm , zaangażowanie , zadowolenie klienta !

Oferujemy Państwu usługi fotografowania i filmowania różnych uroczystości . Specjalizujemy się głównie w ślubach i weselach .

Wszystkie zdjęcia oddajemy państwu na ( dvd , pendrive).
Zdjęcia są starannie wyselekcjonowane z wielu zdjęć wykonanych podczas uroczystości , które poddajemy cyfrowej obróbce na profesjonalnym sprzęcie i oprogramowaniu Photoshop CS6.

Plener ślubny realizujemy przeważnie w innym dniu niż dzień ślubu, ale jeśli państwo sobie życzą może być to także ten sam dzień w którym odbywa się ślub .

Oferujemy też albumy ,fotoksięgi , Canvas, zaproszenia ślubne, etykiety na alkohol, winietki ślubne .

Wydruki odbitek to gwarancja doskonałej jakości .

Plener ślubny organizujemy w kraju lub za granicą o dowolnej tematyce. Sugestie z Państwa strony bardzo mile widziane .

Profesjonalne i indywidualne podejście do każdego zlecenia. Nasz film lub zdjęcia po wielu latach będzie sentymentalną podróżą do najpiękniejszych chwil Państwa życia.

Zapraszamy do kontaktu!

Video prezentacja

Lokalizacja

Wasze opinie

K Konrad 2022-12-19 12:51:36

Ocena: 5

Niedawno odebraliśmy materiały – nic tylko chwalić! Zdjęcia są piękne i naturalne, a film obłędny – dynamiczny, muzyka idealnie pasuje do każdej sceny. Państwo są bardzo profesjonalni, doskonale się zgrywają, mówią, co wyglądałoby najlepiej, a za razem są otwarci na propozycję. Ich obiektywom nic nie umyka. Super kontakt e-mailowy jak i telefoniczny. Materiały były do odbioru po niecałych dwóch miesiącach. Serdecznie polecamy wszystkim przyszłym parą młodym, dla których liczy się jakość 😊

B Bernadetta 2022-12-18 21:00:29

Ocena: 5

Dziękujemy za profesjonalnie zmontowany film. Muzyka mistrzostwo świata, bardzo nam się podoba, wzruszająca,trafiona w punkt. Cały film robi duże wrażenie na nas i na gościach weselnych. Pięknie dziękujemy . Ula i Marcin.

Tagi: Międzyrzecz, FotoVideo, Kamerzysta, Filmowanie Wesela Dronem, Reportaż Ślubny, Filmowanie z Dwóch Perspektyw, Nowoczesna fotografia ślubna, Nowoczesne filmy ślubne, Naturalna fotografia ślubna, Naturalne filmy ślubne, Sesja narzeczeńska, Sesja w plenerze, Teledysk Ślubny, Fotograf i Kamerzysta

Powrót