Zapytanie
881... telefon
Wyświetleń: 2991


Średnia ocena: 5 z 1 głosów

Zobacz opinie

Dave Studio

Nasze produkcje wyróżniają się unikatowym stylem filmowania i montażu. Jest w nich dużo dynamiki, wciągająca gra świateł, odpowiednio dobrana muzyka, niestandardowe kompozycje kadru oraz efekty filmowe. Te wszystkie rzeczy dobrze zgrane to nasze narzędzie w opowiadaniu Waszych historii ślubnych. W pracy skupiamy się na Parze Młodej i działamy bardzo dyskretnie dzięki czemu jesteśmy w stanie rejestrować prawdziwe emocje. Staramy się dopasować scenariusz filmu do klimatu Waszego Dnia Ślubu i Waszych osobowości. Sami kreujemy własne wizje i nie kopiujemy bezmyślnie tego co akurat stało się modne w danym czasie. Nasze filmy są ponadczasowe...jak prawdziwe kino :)

Dlatego serdecznie zapraszamy do współpracy jeśli chcecie stworzyć z nami nowoczesny, nieszablonowy film o Was, Waszej miłości, emocjach a przy okazji będzie to film o dniu Waszego ślubu :)

Zapraszamy do kontaktu!

Date in the city from Dawid O on Vimeo.

Teledysk Oli i Kuby from Dawid O on Vimeo.

Aneta & Ryan - wedding highlights from Dawid O on Vimeo.

Wedding highlights - Joanna & Jakub from Dawid O on Vimeo.

A & J in the jungle from Dawid O on Vimeo.

Lokalizacja

Wasze opinie

M Marcel 2021-05-29 00:50:38

Ocena: 5

Super zdjęcia !

Tagi: Poznań, FotoVideo, Kamerzysta, Sesja Ślubna w Górach, Sesja Ślubna nad Morzem, Filmowanie Wesela Dronem, Filmowanie z Dwóch Perspektyw, Nowoczesne filmy ślubne, Teledysk Ślubny, Fotograf i Kamerzysta, Fotograf Poznań, Fotografia ślubna Poznań, Sesja ślubna Poznań, Kamerzysta na wesele Poznań, Film ślubny Poznań, Plener ślubny Poznań, Filmowanie wesela dronem Poznań, Krótki film ślubny Poznań

Powrót