Zapytanie
662... telefon
Wyświetleń: 665


Średnia ocena: 0 z 0 głosów

Zobacz opinie

DST Film studio

Pracujemy na sprzęcie najwyższej jakości z ludźmi, którym można ufać. Jesteśmy profesjonalistami i tak podchodzimy do każdego projektu. Współpracujemy z firmami oraz osobami prywatnymi. Jeśli masz ciekawy pomysł na film skontaktuj się z nami –  my już wiemy jak go zrealizować.

Każde wesele, każda uroczystość i każda para młoda jest inna. Wiemy o tym doskonale dlatego chcemy Was poznać przed przyjazdem na Wasz ślub. Usiądźmy przy kawie i porozmawiajmy o Waszych oczekiwaniach, my powiemy na co zwrócić uwagę, opowiemy sobie kilka żartów i… będziemy razem czekać na Wasz dzień. W naszych filmach ślubnych stawiamy na naturalność, na samej uroczystości staramy się być jak najmniej widoczni dzięki czemu zarówno Wy jako młodzi, jak i Wasi goście jesteście bardzo swobodni. Równocześnie zapewniamy wysoką jakość nagrań korzystając z nowoczesnego sprzętu, technik nagrywania video oraz rejestracji dźwięku. Zajrzyjcie do naszego porfolio!
Zapraszamy do kontaktu!

Video prezentacja

Lokalizacja

Wasze opinie

Tagi: Wrocław, FotoVideo, Kamerzysta, Filmowanie Wesela Dronem, Reportaż Ślubny, Filmowanie z Dwóch Perspektyw, Teledysk Ślubny

Powrót