Zapytanie
508... telefon
Wyświetleń: 1028


Średnia ocena: 0 z 0 głosów

Zobacz opinie

Film Peaks

Zdajemy sobie sprawę z wagi Waszego wydarzenia dlatego chcemy aby nasze reportaże były czymś wyjątkowym i ponadczasowym o unikalnym stylu. Cały czas się uczymy, udoskonalamy, przy czym pozostając w zgodzie z pewnymi formami i regułami.

Zajmujemy się filmem i fotografią ślubną, ale także kręcimy klipy muzyczne, krótkie formy, fotografujemy ludzi, miejsca w które się wybieramy i otaczającą nas naturę. Nigdy się nie ograniczamy. 

Jesteśmy otwarci na Wasze propozycje. Słuchamy. Współpracujemy. Niczego nie narzucamy. W swoich filmach chcemy uchwycić Waszą naturalność. Staramy się zbytnio nie ingerować:) 

W końcowym efekcie zależy nam na Waszym uśmiechu tym na filmie czy zdjęciu i tym kiedy oddajemy Wam zapis Waszego dnia:)

Zapraszamy do kontaktu!

Video prezentacja

Lokalizacja

Wasze opinie

Tagi: Warszawa, FotoVideo, Kamerzysta, Reportaż Ślubny, Sesja narzeczeńska, Sesja w plenerze, Teledysk Ślubny, Fotograf i Kamerzysta, Fotograf Warszawa, Fotografia ślubna Warszawa, Sesja ślubna Warszawa, Film ślubny Warszawa, Plener ślubny Warszawa, Krótki film ślubny Warszawa, Kamerzysta na wesele Warszawa

Powrót