Zapytanie
698... telefon

Film z Waszego Ślubu

Wolsztyn, Wielkopolskie,

698... telefon
Wyświetleń: 257


Średnia ocena: 0 z 0 głosów

Zobacz opinie

Film z Waszego Ślubu

Witaj, nazywam się Mariusz Brychcy. Jestem doświadczonym operatorem kamery i montażystą. Miałem przyjemność współpracować z telewizjami regionalnymi oraz firmami medialnym z całego kraju. Swoją przygodę z fotografią rozpocząłem kilkanaście lat temu, zaczynając od zdjęć natury i widoków, by stopniowo przejść do bardziej wymagającej fotografii produktowej i reportażowej. Obecnie moją największą pasją są portrety. Równie dużą satysfakcję czerpię z wykonywania zdjęć plenerowych lub fotografii ślubnej. Doskonale czuję się zarówno jako fotograf – mentor, który wydobywa z narzeczonych ich naturalny wdzięk i pomaga im jak najlepiej zapozować, jak również jako niewidoczny fotograf, który stara się uchwycić naturalne momenty, wyłapując piękno zamknięte w danej relacji, przyrodzie czy oddechu.
Z przyjemnością stanę się częścią Waszej nowej historii, którą, jako małżeństwo, napiszecie.
Dział na terenie województwa wielkopolskiego i lubuskiego. Mieszkam w Wolsztynie 🙂

Ślub to jeden z najpiękniejszych dni w życiu młodej pary. Przepełniony miłością, ekscytacją, wiarą i nadzieją. Jest niczym otwarta brama do nowego życia, którego podstawą będzie ciepło domowego ogniska. My, kamerzyści i fotografowie, mamy zaszczyt towarzyszyć Państwu w tym szczególnym dniu i wspólnie tworzyć początek nowej historii. Nasza ambicja, kreatywność i zamiłowanie do tworzenia filmów i zdjęć sprawiają, że wszystkie ulotne chwile zyskują wyjątkową oprawę, na którą zasługują. Praca nad każdym zdjęciem, każdą minutą filmu, jest dla nas niezwykle cennym doświadczeniem. Nie tylko zawodowym, ale przede wszystkim prywatnym, za co Państwu dziękujemy. Mieliśmy zaszczyt stworzyć tysiące różnorodnych reportaży, które pokazały nam wszystkie odcienie miłości. Niektóre z nich były spokojne, zrównoważone, inne pełne ekscytujących przeżyć lub wyjątkowo romantycznych i wzruszających chwil. Mieliśmy okazję zauważyć miłość i ciepło nie tylko w Osobach, ale również w kwiatach, szeptach, dotyku czy powiewie letniego wiatru. Będzie nam niezmiernie miło, jeśli zaprosicie nas Państwo na swój ślub i wesele. Pozwolicie odkryć skrywane w Was emocje i refleksje, a następnie uwiecznić je na fotografii czy filmie. To Państwo będziecie tworzyli swoją nową historię. My tylko zajmiemy się jej rzeźbieniem… Wykonujemy wideofilmowanie głównie na terenie Wielkopolski i województwa lubuskiego, ale jesteśmy otwarci również na inne propozycje.

Zapraszam do kontaktu! 

Video prezentacja

Lokalizacja

Wasze opinie

Tagi: Wolsztyn, FotoVideo, Kamerzysta, Reportaż Ślubny, Nowoczesna fotografia ślubna, Nowoczesne filmy ślubne, Teledysk Ślubny, Fotograf i Kamerzysta

Powrót