Zapytanie
888... telefon

Foton Studio - Wideofilmowanie, Fotografia Legnica

Leopolda Staffa 15/3, Legnica, Dolnośląskie,

W pobliżu: Złotoryja, Środa Śląska, Jawor, Chojnów, Prochowice

888... telefon
Wyświetleń: 580


Średnia ocena: 0 z 0 głosów

Zobacz opinie

Ceny od

1800 zł

Foton Studio - Wideofilmowanie, Fotografia Legnica

Szukasz kamerzysty lub fotografa na wesele? Chcesz nakręcić teledysk? Potrzebujesz zrealizować film promocyjny? Dobrze trafiłeś!

Foton Studio to zespół młodych, kreatywnych ludzi gotowych zrealizować każde zlecenie foto-video. Filmujemy emocje. Rejestrujemy wspomnienia. Szukamy takich ujęć, które na długo pozostaną w pamięci.

Kochamy swoją pracę, dlatego staramy się dać z siebie wszystko przy każdym zleceniu. Uważnie wsłuchujemy się w potrzeby klienta, staramy się doradzić i zaproponować najlepsze rozwiązania.

Kręcimy lustrzankami Full Frame Full HD. Używamy bezkompromisowych obiektywów. Dźwięk rejestrujemy na wysokiej klasy rejestratorach.

Posiadamy uprawnienia do wykonywania lotów komercyjnych oraz umiejętności, pozwalające nam na wykorzystanie dronów w bardzo szerokim zakresie.

Posiadamy kilkuletnie doświadczenie w zakresie wideofilmowania i fotoreportażu, posiadamy stosowne dokumenty i zezwolenia na filmowanie i fotografowanie liturgii wydane przez Kurię Legnicką.

Zapraszamy do kontaktu!

Video prezentacja

Lokalizacja

Wasze opinie

Tagi: Legnica, FotoVideo, Kamerzysta, Reportaż Ślubny, Sesja narzeczeńska, Sesja w plenerze, Teledysk Ślubny, Fotograf i Kamerzysta

Powrót