Zapytanie
792... telefon

Goral&Majcher

Rzeszów, Podkarpackie,

W pobliżu: Tarnów, Ropczyce, Dębica, Przeworsk, Bochnia, Jasło, Krosno, Łańcut

792... telefon
Wyświetleń: 443


Średnia ocena: 0 z 0 głosów

Zobacz opinie

Goral & Majcher

Szczypta kreatywności, garść pozytywnej energii i cały worek pasji - tak powstają fotografie i filmy tworzone przez nas dla Was.

Film ślubny to coś więcej, niż tylko ładny obrazek.
To Wasza historia, przeżycia, uczucia. Detale, które po latach często zacierają się w pamięci. Bliscy, których kiedyś nie będzie. Kwiaty, światła, muzyka. Chcemy je dla Was zatrzymać na zawsze. W tak naturalnej i dopasowanej do Was formie, jak to tylko możliwe. Pragniemy, aby film, który stworzymy wywoływał silne emocje, przywracał wspomnienia, tak jakbyście z powrotem cofali się do najpiękniejszego dnia w Waszym życiu. Razem ze wszystkimi jego zapachami, smakami i wrażeniami.

Sesja ślubna odbywa się tylko RAZ!
Dajcie nam się poznać, zainspirujcie nas. Zdjęcia będą wyjątkowe, bo będziecie na nich Wy. Nie mamy dla par utartego schematu, sztucznych póz czy takich samych kadrów. Uważamy, że każda Para jest inna, za każdą kryje się inna historia, inni ludzie i to Wasz charakter będzie motywem przewodnim fotografii. Wasza wyjątkowa historia!

Sesja narzeczeńska? Poznajmy się!
Dajcie zaprosić się na kawę, a opowiemy Wam o naszej pracy. Wy z kolei poopowiadacie nam o sobie, swoich planach związanych z dniem ślubu. Świetnym pomysłem, aby zmniejszyć stres przed obiektywem aparatu w dniu ślubu, jest sesja narzeczeńska, do której Was również zapraszamy! Może stać się formą pamiątki na całe życie lub być idealnym prezentem dla rodziców w postaci zdjęcia w ramce w dniu Waszego ślubu. Wzajemne zaufanie to niezwykle istotna sprawa. To, w jaki sposób zapamiętacie ten dzień, zależy częściowo od nas. Dlatego pragniemy wejść do Waszego świata. Chcemy poznać Waszą historię!

Specjalnie dla Waszej wygody utworzyliśmy również naszą ofertę w formacie PDF, dzięki czemu możecie pobrać ją na swoje urządzenie i przeglądnąć w wolnej chwili z każdego miejsca, nawet bez dostępu do internetu: https://goralmajcher.pl/wp-con...

Zapraszamy do kontaktu! 

Video prezentacja

Lokalizacja

Wasze opinie

Tagi: Rzeszów, FotoVideo, Kamerzysta, Filmowanie Wesela Dronem, Reportaż Ślubny, Filmowanie z Dwóch Perspektyw, Nowoczesna fotografia ślubna, Nowoczesne filmy ślubne, Sesja narzeczeńska, Sesja w plenerze, Teledysk Ślubny, Fotograf i Kamerzysta, Fotograf Rzeszów, Fotografia ślubna Rzeszów, Sesja ślubna Rzeszów, Kamerzysta na wesele Rzeszów, Film ślubny Rzeszów, Plener ślubny Rzeszów, Krótki film ślubny Rzeszów

Powrót