Zapytanie
536... telefon
Wyświetleń: 1342


Średnia ocena: 5 z 1 głosów

Zobacz opinie

Horseradish Studio

Jesteśmy operatorami, fotografami, specjalistami od dźwięku oraz producentami filmowymi. Specjalizujemy się w uchwycaniu wydarzeń od codziennych aż po fantastyczne.

Niezależnie od tego czy jesteś gospodarzem weekendowego grania, koncertu rock and roll, klasycznej gry scenicznej, profesjonalnej konferencji, wspaniałego ślubu lub szalonej podróży o której zawsze marzyłeś, będziemy tam z Tobą, żeby uchwycić te wspaniałe momenty.

W ciągu ostatnich trzech lat obsługiwaliśmy eventy:

  • w zamkach i pałacach, 
  • w żaglówkach na morzu, 
  • na pustyniach Abu Dhabi, 
  • w lasach słuchając niedźwiedzi ( tych prawdziwych!) 
  • w niezwykłych miejscach w Nowym Yorku, 
  • w eleganckim teatrze w naszym rodzinnym mieście oraz wielu innych miejscach. 

Nasze prace były oglądane przez miliony ludzi na całym świecie. 

Produkujemy zarówno treści promocyjne przed wydarzeniem (sesje zdjęciowe, plakaty, trailery i inne) dokumentuejmy je w trakcie oraz po (fotografia wydarzeń, sesje portretowe, filmy podsumowujące i kulisy) oraz wszystko co sobie tylko wymarzysz.

Jeśli masz swoje pomysły, przedstaw je nam... Zawsze szukamy nowych inspiracji więc nowe wyzwania przyjmujemy z uśmiechem na twarzy!


Zapraszamy do kontaktu!

Lokalizacja

Wasze opinie

M Marcel 2021-05-10 19:59:11

Ocena: 5

Świetne zdjęcia

Tagi: Katowice, FotoVideo, Kamerzysta, Sesja Ślubna w Górach, Sesja Ślubna nad Morzem, Sesja Ślubna za Granicą, Reportaż Ślubny, Nowoczesne filmy ślubne, Sesja narzeczeńska, Sesja w plenerze, Teledysk Ślubny, Fotograf i Kamerzysta

Powrót