Zapytanie
726... telefon

Kamiński Film

ul. Świętopełka, Toruń, Kujawsko-Pomorskie,

W pobliżu: Bydgoszcz, Chełmno, Świecie, Grudziądz, Inowrocław, Ciechocinek

726... telefon
Wyświetleń: 1253


Średnia ocena: 0 z 0 głosów

Zobacz opinie

Jesteśmy młodym, ambitnym i prężnie rozwijającym się duetem filmowców! Stawiamy na indywidualny, niezwykły i ponadczasowy charakter filmu!

Po latach pracy na weselach w charakterze kelnerów i barmanów, postanowiliśmy uwieczniać na filmach to, co w dniu ślubu najważniejsze - emocje! Zdajemy sobie sprawę z tego, jak ważne jest to wydarzenie w Waszym życiu, dlatego pracujemy dyskretnie i jesteśmy niezauważalni. Dzięki subtelnej obserwacji utrwalamy prawdę, która w połączeniu z profesjonalnym montażem i doskonale dobraną muzyką, nadaje filmowi ponadczasowy charakter.

Pomimo początku naszej drogi w branży ślubnej, zostaliśmy obdarzeni zaufaniem przez profesjonalną konsultantkę ślubną - Agnieszkę z Just Love Wedding & Event Planner. Efekty naszej współpracy możecie oglądać na filmach dołączonych do naszej oferty.

Siedzibę mamy w Toruniu, ale dojedziemy, gdzie tylko zechcecie. Stworzymy dla Was profesjonalny reportaż w atrakcyjnej cenie!

W swojej ofercie posiadamy III Pakiety.

- teledysk ok. 3-5 min. (zawarty w każdej ofercie)
- dwóch operatorów- czas filmu ślubnego od 10 do 90 min.
- czas pracy 13:00 - 1:00

Posiadamy duży wybór usług dodatkowych: filmowanie dronem, zwiastun ślubny (ok. 60 sek.), zaproszenie na ślub, podziękowanie dla rodziców, plener ślubny, szybki montaż, a nawet premiera filmu ślubnego w kinie!

Video prezentacja

Lokalizacja

Wasze opinie

Tagi: Toruń, FotoVideo, Kamerzysta, Filmowanie Wesela Dronem, Reportaż Ślubny, Filmowanie z Dwóch Perspektyw, Nowoczesne filmy ślubne, Teledysk Ślubny

Powrót