Zapytanie
781... telefon

Kamiński Film Studio

ul. Wieniawskiego 63C/20, Rzeszów, Podkarpackie,

W pobliżu: Ropczyce, Dębica, Jarosław, Przeworsk, Mielec, Strzyżów, Dynów, Dynów, Kolbuszowa, Jasionka, Trzebownisko, Chorzelów, Harta

781... telefon
Wyświetleń: 1230


Średnia ocena: 0 z 0 głosów

Zobacz opinie

Kamiński Film Studio

Życie to magia.

Można o tym zapomnieć w natłoku codziennych wydarzeń, ale my lubimy się zatrzymać, popatrzeć, zachwycić i uwiecznić. Filmowanie od dawna było naszą pasją. Któregoś dnia zauważyliśmy, że staliśmy się dość dobrzy, by robić to zawodowo.

Teraz to nasz sposób na życie. Uwielbiamy ten elektryzujący moment, gdy zastanawiamy się, jak najwierniej, najpiękniej oddać uczucia ludzi, którzy stanęli przed naszą kamerą. Jak pokazać widzom wyjątkowość ich przeżyć. Sprawić, by powiedzieli: „To jest właśnie o nas i o tym, kim byliśmy tamtego dnia”.

I tak właśnie mówią – młode pary, właściciele firm, organizatorzy wydarzeń. Wszyscy, z którymi mieliśmy przyjemność pracować.

Nie myślcie jednak, że kierują nami wyłącznie emocje. Zachowujemy też chłodne, profesjonalne głowy. Analizujemy i dokonujemy najlepszych wyborów – na etapie pisania scenariusza, nagrywania, doboru muzyki i montażu.

W kwestii sprzętu też nie zostawiamy spraw przypadkowi. Używamy najwyższej klasy kamer, stabilizatorów obrazu, dodatkowych rejestratorów dźwięku, a także oprogramowania do obróbki i montażu filmów. Korzystamy z drona aby wykonywać ujęcia lotnicze. Wszystko to produkty renomowanych firm.

Życie to magia. Musimy się postarać, żeby ją dla Was uchwycić.

Zapraszamy do kontaktu!

Video prezentacja

Lokalizacja

Wasze opinie

Tagi: Rzeszów, FotoVideo, Kamerzysta, Filmowanie Wesela Dronem, Reportaż Ślubny, Filmowanie z Dwóch Perspektyw, Nowoczesne filmy ślubne, Naturalne filmy ślubne, Teledysk Ślubny, Fotografia ślubna Rzeszów, Sesja ślubna Rzeszów, Kamerzysta na wesele Rzeszów, Film ślubny Rzeszów, Plener ślubny Rzeszów, Filmowanie wesela dronem Rzeszów, Krótki film ślubny Rzeszów

Powrót