Zapytanie
725... telefon

Luna Film Studio

Degi 4, Poznań, Wielkopolskie,

W pobliżu: Leszno, Wolsztyn, Luboń, Śrem, Konin, Koło, Kalisz, Gniezno, Wronki, Września, Oborniki, Oborniki, Piła, Piła, Międzychód, Międzychód, Turek, Turek

725... telefon
Wyświetleń: 1145


Średnia ocena: 0 z 0 głosów

Zobacz opinie

Cześć!
Dzięki za zainteresowanie moją ofertą!

Jestem Kuba, i od 2020 roku z pasją tworzę dla Was filmy ślubne. Ślub to niepowtarzalny moment w życiu. Wybierając nas zyskacie piękną historię oprawioną w wyjątkowy film, do którego będziecie powracać latami ze wzruszeniem.

W ofercie możecie wybrać pomiędzy krótkim, ale treściwym i dynamicznym filmem, a dłuższą i bardziej dokumentalną formą, w której zmieści się więcej weselnej zabawy.

Mam nadzieję, że moja propozycja Wam się spodoba, i wkrótce będziemy mogli poznać się bliżej i porozmawiać o Waszych planach!

Video prezentacja

Lokalizacja

Wasze opinie

Tagi: Poznań, FotoVideo, Kamerzysta, Filmowanie Wesela Dronem, Reportaż Ślubny, Artystyczna fotografia ślubna, Nowoczesna fotografia ślubna, Naturalna fotografia ślubna, Sesja narzeczeńska, Sesja w plenerze, Teledysk Ślubny, Fotograf i Kamerzysta, Kamerzysta na wesele Poznań, Film ślubny Poznań, Filmowanie wesela dronem Poznań, Krótki film ślubny Poznań

Powrót