Zapytanie
600... telefon

MAKEmovie

Kielce, Świętokrzyskie,

W pobliżu: Kraków, Jędrzejów, Włoszczowa, Małogoszcz, Chmielnik, Pińczów

600... telefon
Wyświetleń: 696


Średnia ocena: 0 z 0 głosów

Zobacz opinie

MAKEmovie

Witaj w moim filmowym świecie. Makemovie to nowoczesne i kreatywne filmy ślubne i nie tylko…

Film to moja pasja do tego poświęcenie i pełne zaangażowanie daje gwarancje zadowolenia klienta a niestandardowy pomysł i sposób w jaki go przedstawiam mile zaskakuje.

Moje produkcje realizuje w wybranym przez Was wymarzonym miejscu.

W moich filmach uwieczniam wszystkie krótkie chwile i emocje towarzyszące podczas ważnych dla was dni w życiu w taki sposób, żeby pozostały wam w pamięci na bardzo długi czas. Moje indywidualne podejście i kreatywność pozwolą stworzyć dla was oryginalną pamiątkę, do której chętnie będziecie wracać.

Dzień Waszego ślubu, to bez wątpienia jeden z najważniejszych dni w Waszym życiu. Dlatego aby uchwycić to co najpiękniejsze angażuje się całym sercem i nie traktuje tego jak prace. Dla mnie to wyjątkowe chwilę spędzone w gronie wyjątkowych osób. Dlatego uwielbiam opowiadać filmowo  wasze oryginalne historie.

Dodatkowo ukończony kurs „Filmowanie, edycja i montaż reportaży ślubnych“ – zawodowy w szkole ABC Filmowania pozwolił mi zgłębić tajniki odpowiednich ujęć realizowanych jednym aparatem które po skończonym montażu dają efekt obecności 3 operatorów.

Zapraszamy do kontaktu!

Video prezentacja

Lokalizacja

Wasze opinie

Tagi: Kielce, FotoVideo, Kamerzysta, Nowoczesne filmy ślubne, Teledysk Ślubny

Powrót