Zapytanie
530... telefon


Średnia ocena: 0 z 0 głosów

Zobacz opinie

Ceny od

2600 zł

Martinex Film-Foto-Studio Łukasz Martynek

W tym najpiękniejszym dniu, gdy wskazówki zegara wskażą ten wyjątkowy czas, Państwo Młodzi rozpoczną wspólną drogę życia, mówiąc sobie "TAK". Zrobimy wszystko, by uchwycić te chwile. Dla Was stworzymy piękny reportaż ślubny i sprawimy, aby przyszłe pokolenia oglądały ze wzruszeniem swoich rodziców i dziadków w tym pięknym dniu.
To jest prawdziwa przyjemność być i pracować dla Was w ten wyjątkowy dzień. Rodzice, goście, zespół, prezenty, kwiaty, makijaż, przygotowania, radość, łzy szczęścia, które towarzyszą naszej Pięknej Parze Młodej.
Reportaż ślubny niech będzie dla Was i przyszłych pokoleń niepowtarzalną pamiątką.
Dziękujemy za zaufanie.
----------------------------------------------------------
O MNIE

Cześć mam na imię Łukasz i jestem z Żor. Filmowanie to moja pasja. Ślub to niesamowita i wyjątkowa historia, którą uwielbiam przedstawiać w reportażu ślubnym. Taki reportaż to wzruszająca i niezwykła pamiątka, do której będziecie wracać z uśmiechem przez wiele lat. W ten wyjątkowy dzień zadbam o przyjazną atmosferę i zapewnię Wam poczucie swobody. Uchwycę każdy radosny moment ślubu i wesela.

W moich produkcjach stawiam na subtelność, piękno, dynamikę oraz indywidualne podejście do każdego klienta. Wiem, że dla każdej Pary Młodej fotografia ślubna jak i video-filmowanie ślubne jest niezwykle ważnym elementem wydarzenia, które zapamiętają na całe życie. Dlatego szczególną uwagę przywiązuję do swobodnej atmosfery i sprawnej komunikacji. A jej efektem są najlepsze filmy ślubne i najlepsze wspomnienia z ich realizacji.

Zapraszam do kontaktu!

Video prezentacja

Lokalizacja

Wasze opinie

Tagi: Żory, FotoVideo, Kamerzysta, Reportaż Ślubny, Nowoczesna fotografia ślubna, Nowoczesne filmy ślubne, Sesja narzeczeńska, Sesja w plenerze, Teledysk Ślubny, Fotograf i Kamerzysta

Powrót