Zapytanie
500... telefon


Średnia ocena: 0 z 0 głosów

Zobacz opinie

Mdx-Studio

Specjalizujemy się w reportażach okazjonalnych takich jak: wesela, komunie, oraz wszelkie inne imprezy okolicznościowe.Pracujemy na nowoczesnym, profesjonalnym sprzęcie i podchodzimy do pracy bardzo poważnie. Jesteśmy pasjonatami tego co robimy a wszystko to gwarantuje, iż wybór naszych usług będzie dla Państwa doskonałą opcją.

Naszą prace zaczynamy od wysłuchania uwag klienta co do sposobu realizacji materiału i łączymy to z naszym doświadczeniem.
Zanim materiał trafi do rąk zleceniodawcy, ustalamy wszelkie szczegóły dotyczące jego zawartości (klipy, rodzaj muzyki, pokazy zdjęć, wygląd menu płyty)
Udało nam się połączyć pracę z pasją dlatego każda nasza produkcja jest realizowana z wysokim zaangażowaniem oraz umiejętnościami.

Proszę pamiętać - są w życiu ujęcia, których nie sposób powtórzyć nie powierzajcie więc swoich najcenniejszych wspomnień przypadkowej osobie z aparatem lub kamerą.

My zrobimy to dla Państwa profesjonalnie w przystępnej cenie.

Zapraszamy do kontaktu!

Video prezentacja

Lokalizacja

Wasze opinie

Tagi: Zielona Góra, FotoVideo, Kamerzysta, Filmowanie z Dwóch Perspektyw, Sesja w plenerze, Teledysk Ślubny, Fotograf i Kamerzysta

Powrót