Zapytanie
604... telefon


Średnia ocena: 0 z 0 głosów

Zobacz opinie

Ceny od

1 zł

Mediamax - filmowanie, fotografia i dron

Mediamax jest firmą bazującą na wieloletnim doświadczeniu w branży zarówno videofilmowania, jak również fotografii. Używamy nowoczesnego sprzętu do rejestracji obrazu filmu i dźwięku. 

OFERTA: 

Wszystkie materiały filmowe nagrywamy bezlusterkowcami Sony A6500 i dronami Dji Phantom 3 Professional z rozdzielczością 4K przy współpracy ze stabilizatorami ruchu.

 Bezlusterkowce dają przez to duże większe możliwości niż konsumenckie kamery filmowe. Zaletą jest ich również mały rozmiar, są bardzo lekkie.
Filmy nagrywamy w jakości Full HD i 4K
Potrzebujesz przygotować kilka krótkich filmów reklamowych?
Materiał video z pokazów, koncertów lub spotkań biznesowych?
Spoty reklamowe dla korporacji i biznesu do zamieszczenia w sieci?
Zapraszamy do współpracy!
Filmowanie i montaż filmów zgodnie z Twoimi oczekiwaniami.
Wszystko zostaw nam, zajmiemy się tym profesjonalnie!
Nasza oferta skierowana jest do najbardziej wymagających Klientów, którzy oczekują największych umiejętności, talentu i pełnego zaangażowania z naszej strony.
 

Pracujemy na terenie południowej Polski.  

Zapraszamy do kontaktu!

Video prezentacja

Lokalizacja

Wasze opinie

Tagi: Dębica, FotoVideo, Kamerzysta, Sesja Ślubna w Górach, Filmowanie Wesela Dronem, Filmowanie z Dwóch Perspektyw, Nowoczesne filmy ślubne, Sesja narzeczeńska, Sesja w plenerze, Teledysk Ślubny, Fotograf i Kamerzysta, Fotograf Rzeszów, Fotografia ślubna Rzeszów, Sesja ślubna Rzeszów, Kamerzysta na wesele Rzeszów, Film ślubny Rzeszów, Plener ślubny Rzeszów, Filmowanie wesela dronem Rzeszów, Krótki film ślubny Rzeszów

Powrót