Zapytanie
795... telefon
Wyświetleń: 1030


Średnia ocena: 0 z 0 głosów

Zobacz opinie

MG Studio

Zbliża się ważny moment w Twoim życiu? Ślub i wesele – dwa wydarzenia, na które czeka większość z nas. To przełomowe chwile, które chcemy zapamiętać na zawsze. Niestety, pamięć jest ulotna, dlatego warto zadbać o trwałą pamiątkę z tego dnia. Może nią być profesjonalny film ze ślubu i wesela.

Zajmujemy się filmowanie ślubów i wesel lustrzankami najwyższej jakości. Posiadamy doświadczenie w obsłudze ślubów kameralnych, jak również tych organizowanych na większą skalę. Dysponujemy wysokiej klasy sprzętem video, pozwalający rejestrować materiał w najwyższej rozdzielczości. Aby Państwa film był jeszcze ciekawszy, możemy go urozmaicić ujęciami z wysokości – realizowanymi przy pomocy drona.

Dlaczego warto nas wybrać?

Indywidualne podejście do klienta – wiemy że Wasz ślub będzie wyjątkowy. Taki sam będzie film, który specjalnie dla Was nagramy i zmontujemy. Jesteśmy otwarci na Wasze propozycje, sugestie i oczekiwania. Wyróżnia nas elastyczność i otwartość na potrzeby klienta. To Wy jesteście w centrum naszego zainteresowania i właśnie do Was się dostosowujemy.

Najlepsze wykonanie – zapomnij o sztampowych i powtarzalnych filmach ze ślubu i wesela. Twoja wideo pamiątka może otrzymać oryginalną postać videoreportażu lub klipu muzycznego, urozmaiconego ujęciami z drona, a stabilizatory. Profesjonalny wygląd nagrania jest uzyskany dzięki stabilizatorom oraz fachowej obróbce i montażowi.

Konkurencyjne ceny – zaskoczyły Cię wysokie ceny innych firm foto-video? Pamiątka ze ślubu nie musi kosztować fortuny. Przedstawimy Ci atrakcyjną propozycję ceny, a nasze bogate portfolio pomoże w podjęciu jedynej słusznej decyzji.

Szybki termin realizacji – Twoi znajomi długimi miesiącami czekali na zdjęcia lub film ze ślubu? U nas tego nie doświadczysz. Szanujemy Was czas, dlatego gwarantujemy krótki czas oddania gotowego filmu oraz zdjęć. Materiały otrzymasz zapisane na pendrive lub możemy umieścić je dla Ciebie w internecie i zabezpieczyć prywatnym hasłem.

Zaoraszamy do kontaktu!


Lokalizacja

Wasze opinie

Tagi: Płoty, FotoVideo, Kamerzysta, Filmowanie Wesela Dronem, Filmowanie z Dwóch Perspektyw, Teledysk Ślubny

Powrót