Zapytanie
606... telefon

Nakręcone Studio

Szarotki 9, Dębe, Mazowieckie,

W pobliżu: Warszawa, Legionowo, Nowy Dwór Mazowiecki, Sochaczew, Otwock, Radom, Marki, Siedlce, Płońsk, Wyszków, Ciechanów, Mława, Gostynin, Sierpc, Sokołów Podlaski

606... telefon
Wyświetleń: 146


Średnia ocena: 0 z 0 głosów

Zobacz opinie

Ceny od

2700 zł

Nakręcone Studio

Jesteśmy zespołem ludzi pełnych pomysłów i zaangażowania. Możliwość pracy, która jednocześnie jest naszym hobby, daje nam dużo satysfakcji.

Nasze filmy realizujemy z subtelnością i smakiem, chcemy by wzruszały i bawiły. Do naszych produkcji używamy nowinek technologicznych i najlepszego sprzętu. Aparaty z wymienną optyką pozwalają nam uchwycić wyjątkowe kadry. Mówimy stanowcze nie dla kiczowatości oraz nudy w filmach.

Nakręcone Studio to nie tylko filmowanie. Cały czas doskonalimy swój warsztat fotograficzny. Dbamy o to by nasi klienci otrzymywali zdjęcia najwyższej jakości. W reportażu fotograficznym staramy się być zawsze tam gdzie są emocje, bez wpływania na bieg wydarzeń. Staramy się być subtelnym podglądaczem i tworzyć obrazy, które przepełnione są prawdą.

Zapraszamy na niezobowiązujące spotkanie, na którym udzielimy odpowiedzi na wszystkie pytania oraz przedstawimy spersonalizowaną ofertę. Inwestujemy w nasz rozwój, pogłębiamy wiedzę oraz z przyjemnością przyjmujemy realizacje nowych projektów.


Zapraszamy do kontaktu!

Video prezentacja

Lokalizacja

Wasze opinie

Tagi: Dębe, FotoVideo, Kamerzysta, Nowoczesna fotografia ślubna, Nowoczesne filmy ślubne, Naturalna fotografia ślubna, Naturalne filmy ślubne, Sesja narzeczeńska, Sesja w plenerze, Teledysk Ślubny, Fotograf i Kamerzysta

Powrót