Zapytanie
662... telefon
Wyświetleń: 3829


Średnia ocena: 5 z 9 głosów

Zobacz opinie

Ceny od

3500 zł

naokostudio

Jesteśmy ekipą filmową z Opola. Dbamy o to by Wasz film był żywą i niebanalną pamiątką z Waszego ślubu zrealizowaną na najwyższym poziomie. Filmujemy  pełnoklatkowymi bezlusterkowcami Sony, lustrzankami DSLR w systemie Canon, drona oraz kamer sportowych GoPro. Wszystkie materiały otrzymujecie w wersji FullHD 1080p lub 4K. Wykorzystujemy glidecam, slider, stabilizatory, Rig DSLR i zewnętrzne mikrofony oraz rejestratory dźwięku. Otrzymujecie długi film ok.60-90 minut + teledysk na nośniku pendrive, Blu-Ray lub DVD. Jesteśmy z Wami od przygotowań do oczepin. Realizujemy również podziękowania dla rodziców w postaci krótkiego filmu. Dojazd w odległości do 100km od Opola gratis. Oferujemy również pakiet łączony z fotografią we współpracy z MoreLove Studio.

Naturalnie posiadamy zezwolenie filmowanie uroczystości liturgicznych, która jest wymagana do realizowania filmów w kościele podczas mszy lub nabożeństwa.

 

Zapraszamy do kontaktu!  

Video prezentacja

Lokalizacja

Wasze opinie

D Dorota 2020-02-20 20:53:33

Ocena: 5

Polecam bardzo mocno ! Współpraca bardzo miła, kontakt świetny a co najważniejsze pamiątka w postaci filmu i teledysku przepiękna :) bardzo mile wspominam nagrywanie filmu z podziękowaniami dla rodziców 🙂 A film i teledysk mogę oglądać i oglądać ..takie wspomnienia warto uwiecznić na filmie, Robertowi świetnie to wychodzi

K Krzysiek 2020-02-02 22:05:39

Ocena: 5

Profesjonalne podejście do wykonywanej pracy. Bardzo dobry kontakt i usługa wykonana na najwyższym poziomie 😉

D Dorota 2020-02-02 22:04:55

Ocena: 5

Polecam bardzo mocno ! Współpraca bardzo miła, kontakt świetny a co najważniejsze pamiątka w postaci filmu i teledysku przepiękna :) bardzo mile wspominam nagrywanie filmu z podziękowaniami dla rodziców 🙂 A film i teledysk mogę oglądać i oglądać ..takie wspomnienia warto uwiecznić na filmie, Robertowi świetnie to wychodzi

B Bartek 2020-02-02 22:04:28

Ocena: 5

Jeśli chcecie uwiecznić Wasz najszczęśliwszy dzień lub wydarzenie z życia i szukacie profesjonalnego podejścia, świetnych ujęć, kreatywnej, rzetelnej oraz uczciwej osoby, zapewniam że firma „Naokostudio” to jest to czego szukacie. Gdybym dziś miał wybrać kamerzystę, mój wybór byłby jeden – „Naokostudio”. Serdecznie polecam!

B Beata 2019-12-30 22:06:55

Ocena: 5

Robert w magiczny sposób uchwycił nasz ślub i wesele. Duży komplement za duże wyczucie, umiejętność rozładowania napięcia i brak narzucania nam jak mamy stanąć i kiedy się pocałować :) Wszystko złapane w bardzo naturalny i delikatny sposób.

A Ania i Krzysiek 2019-10-04 12:32:24

Ocena: 5

Dzięki naokostudio mamy rewelacyjny film z naszego wesela. Teledysk oglądaliśmy już chyba 1000 razy i za każdym razem kręci się łezka z oku : ) Film długi jest równie dobry jak teledysk, jest w nim wszystko czego moglibyśmy oczekiwać. Wszystko jest zmontowane tak, że aż chce się oglądać i na filmie zobaczyliśmy wiele sytuacji, których nie widzieliśmy nawet podczas wesela. BARDZO POLECAMY!!!!

A Asia 2019-09-12 18:36:19

Ocena: 5

Serdecznie dziękujemy Robertowi za zrobienie dla nas cudownego filmu! Gorąco polecamy!

E Emlia 2019-08-12 16:32:26

Ocena: 5

Film zrealizowany przez naokostudio przeszedł nasze oczekiwania. Wiedzieliśmy, że bierzemy świetną firmę (dlatego ich wybraliśmy), ale zarówno długi film jak i teledysk były jeszcze lepsze niż się spodziewaliśmy. mamy wrażenie, że w filmie zostały ujęte wszystkie najpiękniejsze momenty tego dnia, a teledysk jest dla nas pamiątką, do której bardzo często wracamy i która w pigułce przypomina nam o dniu ślubu : )

M Magda 2019-07-04 17:55:10

Ocena: 5

BEST OF THE BEST ! - Robert ! Bardzo dziękujemy za realizację świetnego materiału z wesela oraz za całokształt współpracy. Pracując z Tobą dało się zauważyć Twoje zaangażowanie, profesjonalizm, kreatywność oraz pasję z jaką pracowałeś na naszym ślubie, weselu oraz podczas pleneru. O Twoim talencie nie ma co się rozpisywać gdyż jest nie do opisania. Jesteś otwartym, pracowitym i kreatywnym kamerzystą, dla którego wideofilmowanie jest pasją a nie sposobem na zarobienie pieniędzy. Potrafisz być niezauważalny podczas swojej pracy co powoduję, iż każdy zachowuję się naturalnie i swobodnie. Film i teledysk, który początkowo, w naszym założeniu, miał być piękną pamiątką stał się wyjątkowym materiałem pozwalającym przenieść się nam do dnia ślubu i przeżyć jeszcze raz ten wspaniały dzień wywołując te same emocję. Zarówno film jak i teledysk jest dynamiczny a dobrana przez Ciebie muzyka powala na kolana i świetnie wgrywa się w kadry - sama nie dobrałabym takich super utworów -trafiłeś w nasze gusta w 100%. Sam plener był świetną zabawą i pozostanie w naszej pamięci na długo– nawet Rafał dobrze się bawił za co wielki szacunek i pokłony z mojej strony. Gorąco polecamy i wiemy, że nie będziecie żałować! Jeszcze raz serdecznie dziękujemy.

Tagi: Opole, FotoVideo, Kamerzysta, Filmowanie Wesela Dronem, Filmowanie z Dwóch Perspektyw, Teledysk Ślubny

Powrót