Zapytanie
693... telefon


Średnia ocena: 0 z 0 głosów

Zobacz opinie

Niepowtarzalni Film Studio

Cześć!

Cieszymy się, że przeglądacie naszą ofertę, mamy nadzieję, że wkrótce będziemy mieli okazję się poznać :)
Jesteśmy młodymi ludźmi, którzy z pasją i zaangażowaniem uwieczniają przepiękne momenty Waszego życia.
Film ślubny to przede wszystkim emocje, dlatego to one kierują nas przy wyborze odpowiednich ujęć, które razem stworzą piękny i emocjonalny materiał.
Nie ukrywamy, jesteśmy artystami. Nie lubimy wszystkiego co szablonowe i oklepane. Ciągle szukamy niepowtarzalnego stylu. Widać to w filmach, które wspólnie realizujemy.
Filmami zajmujemy się od dobrych kilku lat i mimo tego, że jest to forma zarobku, jednocześnie stanowi jedną z kilku wielkich pasji :)
Do pracy przychodzimy zawsze zwarci i gotowi. Zazwyczaj pracujemy we dwóch, jednak jeśli to problem, jesteśmy w stanie nagrywać w pojedynkę :)
Kochamy to co robimy i chętnie sprawiamy radość ludziom uwieczniając piękne emocje, które towarzyszą Wam podczas tego jedynego dnia.

Z chęcią poznamy Was bliżej, umówimy na rozmowę przy kawie. Zostawcie po sobie jakąś wizytówkę w postaci wiadomości lub od razu skontaktujcie się z nami telefonicznie!


Zapraszamy do kontaktu!

Video prezentacja

Lokalizacja

Wasze opinie

Tagi: Wrocław, FotoVideo, Kamerzysta, Artystyczny film ślubny, Nowoczesne filmy ślubne, Naturalne filmy ślubne, Sesja narzeczeńska, Teledysk Ślubny

Powrót