Zapytanie
504... telefon
Wyświetleń: 752


Średnia ocena: 0 z 0 głosów

Zobacz opinie

Pikul Pictures

Firma PIKUL PICTURES świadczy całą gamę usług związanych z produkcją filmów. Realizujemy reportaże, zdjęcia filmowe, jak również prowadzimy proces postprodukcji. Nasze produkcje to: filmy okolicznościowe, promocyjne, szkoleniowe, instruktażowe oraz reportaże i spoty reklamowe. Mamy również doświadczenie w realizacji internetowych transmisji live.

Filmowanie to przede wszystkim nasza pasja! Filmy które tworzymy, doskonale oddają klimat minionych chwil, przenosząc oglądających z powrotem w czasie i przypominając niezapomniane chwile.

Odpowiednio dobrana muzyka i zmontowane z wyczuciem sceny powodują, że nasze filmy ogląda się z przyjemnością nie jeden raz. Dynamiczne sceny przeplatają się z fragmentami wzniosłymi, co powoduje że film po prostu dobrze się ogląda. W filmach nie stosujemy kiczowatych i „przesłodzonych” animacji.

Zależy nam, abyście mieli ciekawą pamiątkę na całe życie, a nie tylko zwykły zapis video. Film z najważniejszego dnia w Waszym życiu musi być wyjątkowy! Że nie są to puste slogany świadczą listy, którymi ku naszej nieukrywanej radości możemy się teraz chwalić.

By jednak osiągnąć sukces, niezbędna jest pomysłowość i serce do tego co się robi! Staramy się ciągle zaskakiwać naszych Klientów nowymi autorskimi pomysłami. Bardzo chętnie zrealizujemy też Wasze propozycje, nawet te najbardziej nietypowe. Dlatego zawsze pytamy o Wasze gusta i wizję filmu.

Rejestrujemy wydarzenia tak by być praktycznie niezauważonymi, by nasza obecność nie peszyła osób filmowanych, praktycznie nie używamy oświetlenia ( na co pozwala nam wysokiej jakości sprzęt ) – tak by nie niszczyć atmosfery.

Po skończonej rejestracji chętnie słuchamy Waszych sugestii odnośnie tego, jakie momenty szczególnie chcielibyście wyróżnić w filmie a my robimy wszystko byście dostali więcej niż oczekujecie.
Pozwólcie się miło zaskoczyć!

Współpracujemy z fotografem, z którym rozumiemy się bez słów. W duecie foto-video potrafimy stworzyć luźną atmosferę, która rozładuje ewentualne stresowe momenty ,a przy tym będzie sporo śmiechu.
CENNIK:

U nas nie ma ukrytych „kosztów dodatkowych”! Czas trwania filmu oraz ilość zamieszczonych w nim klipów nie ma wpływu na cenę! Wybierając dany pakiet nie dopłacicie również za realizację dodatkowych zdjęć w czasie, który obejmuje dana oferta. Wynika to z faktu, że każdy projekt ma być niepowtarzalnym dziełem.

Każdy film zawiera:

 • filmowanie: przygotowań, ślubu i wesela do końca oczepin
 • interaktywne menu
 • czołówkę
 • przygotowania (w formie teledysku lub reportażu z ewentualnymi wstawkami oryginalnego materiału)
 • błogosławieństwo (w oryginalnej formie lub wplecione w teledysk)
 • ślub (w formie teledysku przeplatanego oryginalnymi nagraniami lub ewentualnie w formie dłuższego reportażu)
 • wesele (oryginalny materiał w skróconej formie przeplatany teledyskami lub cały materiał w formie teledysku)
 • podsumowanie (specjalnie zmontowane w formie teledysku najważniejsze momenty z dnia wesela, ewentualnie dodatkowo z sesji plenerowej i poprawin)
 • długość zmontowanego filmu według życzenia Klientów
 • możliwość wyboru własnych podkładów muzycznych

opcjonalnie w pakiecie standard:

 • nagranie plenerowe w tym samym dniu (w formie teledysku)
 • making of (najzabawniejsze ujęcia, które nie znalazły się w filmie)

Dodatkowo płatne:

 • ujęcia z drona
 • nagranie plenerowe w innym dniu (w formie teledysku)
 • poprawiny
 • filmowe podziękowania dla rodziców (w formie wybranej przez Państwa Młodych)

Czas oczekiwania na odbiór filmu do 45 dni.

Nasi Klienci otrzymują gotowy materiał filmowy w formacie full HD na 3 kopiach blu-ray i 3 kopiach DVD, wraz z indywidualnie zaprojektowanymi okładkami oraz kolorowymi nadrukami na płytach (z wykorzystaniem zdjęć z dnia ślubu). Płyty nie są w żaden sposób zabezpieczone przed kopiowaniem, w związku z czym istnieje możliwość powielania gotowego materiału w dowolnych ilościach. Ponadto każdy film jest archiwizowany i w każdym momencie istnieje możliwość bezpłatnego ponownego nagrania płyty.

Istnieje także bezpłatna możliwość zgrania materiału na dyski zewnętrze lub pendrive dostarczone przez Klientów, jak również za dodatkową opłatą (zawierająca jedynie koszt zamówienia) nagranie materiału na okolicznościowy pendrive w specjalnym etui.

Na życzenie naszych Klientów możemy także bezpłatnie umieścić cały film na naszym kanale youtube – w opcji ustawień jako film prywatny, niepubliczny lub publiczny (wybór opcji należy do Klientów).
Zapraszamy do kontaktu!


Video prezentacja

Lokalizacja

Wasze opinie

Tagi: Katowice, FotoVideo, Kamerzysta, Filmowanie Wesela Dronem, Reportaż Ślubny, Filmowanie z Dwóch Perspektyw, Nowoczesne filmy ślubne, Naturalne filmy ślubne, Teledysk Ślubny

Powrót