Zapytanie
605... telefon

ProFilmer

Osiedle Wybickiego, Kartuzy, Pomorskie,

W pobliżu: Ostrzyce, Przodkowo, Banino, Kielno, Chwaszczyno, Borcz

605... telefon
Wyświetleń: 910


Średnia ocena: 0 z 0 głosów

Zobacz opinie

ProFilmer

Film to nasza praca, pasja i hobby. Tworzymy dla Was ciekawe, pełne treści i uczuć filmy, z najwyższą jakością obrazu, czystym dźwiękiem, zmontowane z pasją i polotem.
Posiadamy 10-letnie doświadczenie w tworzeniu reportaży filmowych (również w telewizji).

Tworzymy filmy, które nigdy się nie znudzą!
Udokumentujemy przełomowe chwile w Twoim życiu. Wiemy, jak bardzo ważne są te chwile i wiemy jak je uchwycić, by zachować dla Was ich ulotne piękno.
Poszukujemy inspiracji do tworzenia videoreportaży oraz sesji plenerowych w ciekawych miejscach.
Lubimy pracować przy świetle naturalnym, które najpiękniej oddaje rzeczywistość. Posiadamy jednak sprzęt oświetleniowy na każde trudne warunki. Nasze filmy okraszamy piękną muzyką.
Naszą pasją jest człowiek a celem - uchwycenie jego emocji, ekspresji, eksplozji uczuć i wrażeń towarzyszących tym szczególnym chwilom w życiu.
Do realizacji filmów używamy nowoczesnego sprzętu wysokiej klasy: kamery, lustrzanki, stabilizatory obrazu, rejestratory dżwięku, statywy, oświetlenie, slidery.
Nasza oferta obejmuje realizację filmu we wszystkich formatach obrazu i w jakości SD, HD i 4K.
Istotnym dla nas elementem filmu jest rónież ciekawy, dynamiczny i profesjonalny montaż. Nasz reportaż ślubny posiada kilka dynamicznych klipów m. in.: na wstępie, przygotowaniach, życzeniach, plenerze, skrócie całości czy tańców.
Film oddajemy w 3 egzemplarzach, w eleganckich pudełkach ze zdjęciem Pary Młodej i napisami, na najwyższej jakości płytach z nadrukami ze zdjęcia.
Zapewniamy wysoką jakość usług, atrakcyjne ceny i uczciwość.

Zapraszamy do kontaktu!

Video prezentacja

Lokalizacja

Wasze opinie

Tagi: Kartuzy, FotoVideo, Kamerzysta, Teledysk Ślubny

Powrót