Zapytanie
888... telefon

REC HD STUDIO

Nowy Świat 16/ 6, Rabka-Zdrój, Małopolskie,

W pobliżu: Kraków, Mszana Dolna, Skawina, Wieliczka, Nowy Targ, Zakopane, Wadowice, Niepołomice, Chrzanów, Bochnia, Brzesko, Sucha Beskidzka, Limanowa, Gorlice, Tymbark

888... telefon
Wyświetleń: 5382


Średnia ocena: 0 z 0 głosów

Zobacz opinie

Ceny od

1200 zł

REC HD STUDIO

Zajmujemy się obsługą video-foto ślubów i wesel oraz innych imprez okolicznościowych. Pracujemy na terenie Małopolski.

Dysponujemy profesjonalnym sprzętem oraz oprogramowaniem do obróbki zdjęć i filmów. do każdego klienta podchodzimy indywidualnie wysłuchując spostrzeżeń i uwag co do sposobu realizacji filmu lub sesji zdjęciowej. Zachęcamy do skorzystania z bardzo atrakcyjnych pakietów video-foto.

Staramy się aby oprócz jakości związanej z technologią nasze produkty żyły własnym życiem, opowiadały pewną historię z Waszego Życia, aby powracanie do tych chwil było przyjemnością. Łączy nas pasja tworzenia oraz wspólne życie. Film i fotografia to pamiątki, które doskonale się uzupełniają.

Dzięki naszej współpracy, pełnej pozytywnych emocji ceremonia, uśmiech, wzruszenie, miłość, uczucia pozostaną z Państwem na lata. posiadamy legitymacje upoważniającą do filmowania i fotografowania celebracji liturgicznych, wydane przez Komisję ds. Liturgii i Duszpasterstwa liturgicznego Archidiecezji Krakowskiej.

FILM

Filmy nagrywane są kamerą sony a7 mark III w wysokiej rozdzielczości Full HD 1920x1080 lub w 4K. Naszym klientom przekazujemy starannie wyselekcjonowany materiał, zmontowany w nowoczesny i interesujący sposób.
Nagranie składa się z następujących elementów:

 • interaktywne menu,
 • czołówka 
 • intro (zwykle zdjęcia z dzieciństwa, narzeczeństwa, zdjecia lub fragmenty filmu, animowane tło),
 • przygotowania Pana Młodego (z podkładem muzycznym),
 • przygotowania Panny Młodej (z podkładem muzycznym),
 • błogosławieństwo Państwa Młodych i przejazd do Kościoła,
 • Msza Święta i ceremonia ślubu,- uroczyste wyjście z Kościoła
 • życzenia (zazwyczaj w przyspieszonym tempie - stare kino z podkładem muzycznym,
 • na początku drugiej części - skrót pierwszej części w postaci niemego kina
 • przyjazd do domu weselnego, przywitanie chlebem i solą, toast
 • przyjęcie weselne, dzielenie tortu weselnego
 • plener (jako przerywnik teledysk z sesji plenerowej)
 • podziękowanie rodzicom, oczepiny,
 • podsumowanie, czyli skrót całego wesela (teledysk - wspomnienie).

Długość filmu z uroczystości do wyboru: 1,5 godziny lub bardziej tradycyjnie do 3 godzin. Otrzymują Państwo 3 kopie filmu z kolorowym nadrukiem na płytach w okładkach indywidualnie dla Państwa wykonanych. Nagranie jest zrealizowane w formacie ustalonym. Standardem jest format panoramiczny 16:9.Indywidualnie z każdym klientem uzgadniamy długość filmu oraz styl filmowania i montażu. Czy będzie to 3-godzinny film o charakterze dokumentalnym czy np. 1-godzinny treściwy i dynamiczny - zależy tylko od Was.

FOTOGRAFIA

Do każdego zamówienia podchodzimy indywidualnie i z pełnym zaangażowaniem. W naszej pracy łączymy wiedzę i doświadczenie z najnowszą techniką w fotografii. Naszym klientom przekazujemy starannie wyselekcjonowany materiał.Fotoreportaż rozpoczyna się od przygotowań w domu Pana Młodego oraz Panny Młodej, poprzez błogosławieństwo, ceremonię zaślubin, życzenia, zabawę weselną, kończąc na oczepinach. Zwieńczeniem jest sesja plenerowa przeważnie realizowana w wybranych wcześniej przez Państwo miejscach. Zdjęcia oddawane są na dwóch płytach dvd zapisane jako pliki jpg. W cenie otrzymują państwo album z wywołanymi zdjęciami (najciekawsze ujęcia wyselekcjonowane przez nas) około 100 zdjęć w formacie 13x18 i 15x21 (zamiennie w cenie mogą Państwo wybrać zamiast klasycznego albumu fotoksiążkę w rozmiarze 21x30). Płyty i okładki są indywidualnie projektowane oraz nadrukowywane zdjęciami Pary Młodej.

Powyższe informacje dotyczą typowej usługi, w przypadku konkretnych zamawiających zostaje ona dopasowana do potrzeb i możliwości klienta.
W promieniu 60km dojazd gratis, powyżej 1zł/km

FOTOBUDKA

w swojej ofercie posiadamy również fotobudkę z nielimitowaną ilością zdjęć, gadżetami, asystentem oraz księgą gości w cenie. Oprócz wydruków podczas wesela (eventu) wszystkie zdjęcia zrobione przez budkę nagrywamy na płytę DVD lub na pendrive'a w zależności jaki pakiet Państwo wybierają. 

Do wyboru są 4 pakiety:

na 1 godzinę - 450 zł
na 2 godzin - 600 zł
na 3 godziny - 720 zł
na 4 godzin - 840 zł

więcej niż 4 godziny do uzgodnienia.

UWAGA! na imprezy w okresie od 1 stycznia do Wielkanocy rabat 100zł na każdy pakiet

BARMIX

Barmix to automatyczny barman, który wyglądem przypomina większy ekspres do kawy, ale służy do przygotowania kolorowych drinków z procentami oraz koktajli bezalkoholowych. Barmix posiada 4 zaprogramowane menu, po 10 drinków w każdym, co daje kombinację 40 różnych napojów. Koktajle alkoholowe lub bez procentów są przygotowywane na bazie: wódki, białego rumu, ginu oraz malibu, a w każdej opcji menu jest zawarty przynajmniej jeden drink bezalkoholowy. Dla każdego coś innego.

BARMIX - AUTOMATYCZNY BARMAN
- wynajem urządzenia (bez obsługi) na jeden dzień - 1000zł
- wynajem urządzenia (z obsługą) na jeden dzień - 1300zł
do ceny wynajmu należy doliczyć koszt alkoholu oraz soków
w promieniu 60km od Rabki-Zdrój dojazd GRATIS, powyżej 1zł/km

Zapraszamy do kontaktu!

Video prezentacja

Lokalizacja

Wasze opinie

Tagi: Rabka-Zdrój, FotoVideo, Kamerzysta, Sesja Ślubna w Górach, Sesja narzeczeńska, Sesja w plenerze, Teledysk Ślubny, Fotograf i Kamerzysta

Powrót