Zapytanie
667... telefon

Rec&Roll Weddings

Szczecin, Zachodniopomorskie,

W pobliżu: Police, Maszewo, Goleniów, Pyrzyce, Przecław, Barlinek, Choszczno, Stargard

667... telefon
Wyświetleń: 1165


Średnia ocena: 0 z 0 głosów

Zobacz opinie

Rec&Roll Weddings

Jesteśmy grupą miłośników filmowania. W naszych produkcjach zależy nam na oddaniu indywidualnego charakteru każdego z projektów. Tworzymy niepowtarzalne filmy, które są odzwierciedleniem emocji, jakie towarzyszą naszym bohaterom. Z prawdziwą przyjemnością realizujemy kolejne przedsięwzięcia, poznajemy Was i tworzymy Waszą historię opowiedzianą językiem obrazu, to nasz sposób na życie, nasza pasja.Pozwól nam się poznać i stworzyć Twój wyjątkowy film, gdzie miłość dwojga ludzi jest głównym bohaterem.

Wyrażanie emocji poprzez film to moja pasja

Kamera, muzyka, obrazy ruchome od zawsze były i są  moim alterego. Uwielbiam kino, muzykę i teatr, które są dla mnie sposobem komunikacji artysty ze światem. Poprzez krótkie filmy, chcę opowiedzieć wyjątkową historię moich bohaterów.                                                                                                                             

Paweł Cimochowski

NIE PRACUJEMY W POJEDYNKĘ


Od najmlodszych lat interesowal mnie obraz każdego rodzaju. Zawsze postrzegałam świat w sposób wizualny i zwracałam uwagę na detale niezauważalne dla innych. Skończyłam liceum o profilu plastycznym, gdzie rozwinęłam w sobie kreatywność i artystyczne postrzeganie świata. Zawsze interesowali mnie ludzie i ich historie, co popchnęło mnie do studiowania socjologi. Jednak dopiero po ukonczeniu szkoly filmowej o kierunku montaż zrozumialam, że w filmie jest wszystko to, co kocham i gdzie mogę połączyć wszystkie swoje pasje. 

Agnieszka Waszczuk

Tworzymy nowoczesne filmy weselne gdzie ich długość nie wybiega poza granice 30 min. Nagrywamy plenery w Irlandii, UK, Hiszpanii, Turcji itd.
Płynnie komunikujemy się w języku angielskim. 

Plener nagrany w Irlandii 

Plener nagrany w Polsce

Zapraszamy do kontaktu!

Lokalizacja

Wasze opinie

Tagi: Szczecin, FotoVideo, Kamerzysta, Nowoczesne filmy ślubne, Teledysk Ślubny

Powrót