Zapytanie
535... telefon

Speedcam Studio

Kraków, Małopolskie,

W pobliżu: Skawina, Wieliczka, Zabierzów, Zielonki, Niepołomice, Kryspinów, Luborzyca, Kokotów, Skrzeszowice, Rząska

535... telefon
Wyświetleń: 1223


Średnia ocena: 5 z 1 głosów

Zobacz opinie

SpeedCam Studio

Wideofilmowanie i fotografia wydarzeń okolicznościowych.

ŚLUBY

Profesjonalne filmowanie najnowszej klasy kamerami Full HD oraz 4K UHD, krystalicznie ostry obraz, wieloletnie efekty naszej pracy sprawiają, że spełniamy marzenia o doskonałym filmowaniu i reportażu ślubnym.

WYDARZENIA

Nazywam się Wojciech Janiczek i wraz z moją ekipą stworzymy piękną pamiątkę, do której będą państwo wracać z przyjemnością. Filmowanie i fotografia ślubna to nasza pasja, w której zawsze kierujemy się kreatywnością oraz indywidualizmem.

MOMENTY

Kwintesencją Filmu oraz fotografii jest dla nas umiejętność uchwycenia tych najważniejszych momentów, które potem tworzą historię z całego dnia ślubu. Po prostu jesteśmy cały czas w pobliżu obserwując, aby w odpowiednim czasie wcisnąć spust migawki oraz przycisku REC.

EMOCJE

To właśnie emocje towarzyszące wam w tym dniu - radość, uśmiechy i łzy szczęścia u Waszych rodziców, gdy założycie sobie obrączki – to te ujęcia są dla nas najważniejsze i z pewnością dla Was.

Zapraszamy do kontaktu!Lokalizacja

Wasze opinie

K Kinga 2022-11-18 15:13:10

Ocena: 5

Wybór firmy SpeedCam to była doskonała decyzja jaką podjęliśmy! W dniu naszego Ślubu, ekipa była doskonałymi towarzyszami :) Zachowywali profesjonalizm, dbali o detale, a jednocześnie o pozytywną atmosferę. Zdjęcia ze ślubu i wesela oddają znakomicie każdy moment jaki przeżywaliśmy. Ich jakość przerosła nasze oczekiwania. Żaden gość nie został pominięty. Film zawiera wszystkie najważniejsze chwile tego wyjątkowego dnia. Warto wybrać pakiet Speedcam Studio i oddać się w ręce profesjonalistów i wspaniałych ludzi! :)

Tagi: Kraków, FotoVideo, Kamerzysta, Sesja narzeczeńska, Sesja w plenerze, Teledysk Ślubny, Fotograf i Kamerzysta

Powrót