Zapytanie
668... telefon

Studio Diamond Film i Fotografia

Kościuszki 12, Katowice, Małopolskie, Śląskie,

W pobliżu: Kraków, Skawina, Wieliczka, Sosnowiec, Jaworzno, Chorzów, Tychy, Gliwice, Rybnik, Zabrze, Ruda Śląska, Częstochowa, Tarnowskie Góry, Dąbrowa Górnicza, Bochnia

668... telefon
Wyświetleń: 3363


Średnia ocena: 5 z 1 głosów

Zobacz opinie

Ceny od

3700 zł

Studio Diamond Film i Fotografia - najlepszy fotograf i kamerzysta na wesele


O miłości wiemy tyle, że chcemy być jej częścią. Chcemy subtelnie ją obserwować, w niczym się nie narzucać, pozwolić się jej rozwijać we wszystkich kierunkach. Niezauważeni, lecz uważni, wtapiamy się w tłum. Szybcy i skuteczni, nie umknie nam żaden szczegół. Wierzymy w istotę zatrzymanej chwili, jaką jest fotografia czy film, wiemy jak ważne jest kolekcjonowanie momentów i możliwość powrotu do nich. Ślub i wesele to jedne z najpiękniejszych wydarzeń w życiu, dobrze o tym wiemy i zrobimy wszystko by je dla Was uchwycić.

Agnieszka i Tomek. Od ponad 10 lat duet w życiu, a także w pracy. Niezmiennie zafascynowani sobą i światem. Otwarci na świeże pomysły. Żyjemy tak, by potem niczego nie żałować, a przynajmniej się staramy. Stale poszukujemy, odkrywamy i obserwujemy, wciąż się uczymy.

Inspirują nas ludzie, których spotykamy na swojej drodze, ich historie i emocje. Nic dziwnego zatem, że tworzenie filmów i zdjęć stało się naszą pasją.Klip Aleksandra i Michał from Studio Diamond Film i Fotografia on Vimeo.

Lokalizacja

Wasze opinie

D Dominika 2022-12-27 12:18:39

Ocena: 5

Profesjonalizm, dbałość o każdy detal, świetna komunikacja, terminowość. Film i klip przerósł nasze oczekiwania, każda kolejna sekunda to kolejna łza naprzemiennie wzruszenia i radości. Film w pełni oddał magię, która działa się tego dnia. Polecam!

Tagi: Katowice, FotoVideo, Kamerzysta, Reportaż Ślubny, Nowoczesna fotografia ślubna, Nowoczesne filmy ślubne, Sesja narzeczeńska, Sesja w plenerze, Teledysk Ślubny, Fotograf i Kamerzysta

Powrót