Zapytanie
511... telefon

Studio Filmowe Tomasz

Rożnowice 324, Rożnowice, Małopolskie, Opolskie, Podkarpackie, Śląskie,

W pobliżu: Nowy Sącz, Stary Sącz, Pilzno, Bochnia, Brzesko, Limanowa, Jasło, Gorlice, Ciężkowice, Stróże, Tuchów, Biecz

511... telefon
Wyświetleń: 1791


Średnia ocena: 0 z 0 głosów

Zobacz opinie

Ceny od

2100 zł

Studio Filmowe Tomasz

Kreatywność, indywidualizm i nietuzinkowość to cechy opisujące mnie i moją firmę. Jestem pełnym entuzjazmu i optymizmu filmowcem, dla którego największą pasją jest tworzenie filmowych projektów, a zwłaszcza filmowanie wesel.To, na czym mi zależy w trakcie reportażu ślubnego to pokazanie prawdziwych emocji, spontanicznych reakcji gości, mikro historii, które tworzą piękną opowieść o Was, o Waszych uczuciach. Filmowanie ślubne to dla mnie przede wszystkim reportaż. Nie staram się kreować rzeczywistości, reżyserować sytuacji czy scen. Pokazuje w filmie prawdziwe uśmiechy, łzy radość i szczęście, po to żebyście mogli wrócić do tych pięknych chwil.

Do naszej pracy podchodzimy z założeniem, że tworzymy komuś pamiątkę taką jaką sami byśmy chcieli mieć. Profesjonalizm i klasa to dla nas dwa kluczowe słowa. Dążymy do tego aby w efekcie powstał film, który ma zaskoczyć czymś oryginalnym, oddając przy tym, jak najwierniej emocje ludzi i klimat „tego dnia”. Szczególną uwagę poświęcamy udźwiękowieniu i muzyce.
Posiadamy niezbędne certyfikaty uprawniające do filmowania w kościele czy też filmowania z powietrza (dron).

Oferta: 

Nowoczesne filmy ślubne:

Specjalizuję się w nowoczesnych, eleganckich i wyważonych produkcjach ślubnych. Wśród nich można wyróżnić profesjonalny teledysk ślubny, który cieszy się dużym zainteresowaniem. Zaufajcie mojemu doświadczeniu i modernistycznemu spojrzeniu na branżę ślubną. Jako kamerzysta na wesele zapewniam ciekawy, dobry film ślubny, który będzie stanowił wręcz hollywoodzki obraz z najważniejszego dnia w Waszym życiu, odchodząc od przydługich i nudzących filmów reportażowych. Nowoczesny film ślubny – tylko takie filmy tworzymy.

Fotografia Ślubna

Fotografia ślubna charakteryzuje się jasnymi, ciepłymi kadrami pełnymi naturalnego światła i szczerych emocji. Podczas naturalnych i stylowych sesji plenerowych panuje intymna, pełna uśmiechu i czułości atmosfera.

Cel jaki stawiam sobie podczas fotografowania w dniu Waszego ślubu to pokazać wydarzenia w sposób kreatywny, kadrami pełnymi towarzyszących Wam emocji.

Zapraszamy do kontaktu!

Video prezentacja

Lokalizacja

Wasze opinie

Tagi: Rożnowice, FotoVideo, Kamerzysta, Filmowanie Wesela Dronem, Reportaż Ślubny, Sesja narzeczeńska, Sesja w plenerze, Teledysk Ślubny, Fotograf i Kamerzysta

Powrót