Zapytanie
605... telefon

Studio Kędzierscy

Poznań, Wielkopolskie,

W pobliżu: Leszno, Luboń, Kościan, Śrem, Konin, Kalisz, Kalisz, Gniezno, Ostrów Wielkopolski, Kępno, Piła, Jarocin, Pleszew, Grodzisk Wielkopolski

605... telefon
Wyświetleń: 2476


Średnia ocena: 0 z 0 głosów

Zobacz opinie

Studio Kędzierscy

Uwielbiamy uwieczniać ważne dla ludzi chwile tak aby po latach mogli przenieść się w czasie do najpiękniejszych momentów w swoim życiu. Cały czas pracujemy nad swoim warsztatem fotograficznym oraz filmowym i dajemy z siebie 100% aby efekt był zgodny z Waszymi oczekiwaniami.

Często pracujemy we dwoje co niesie ze sobą szereg zalet takich jak różne punkty widzenia, style i spojrzenia na fotografię oraz więcej możliwości na ciekawe kadry. Cechuje nas indywidualne podejście do Klienta i dopasowanie naszej szerokiej oferty do jego potrzeb.

W tak szczególnym dla każdego czasie jakim jest dzień zaślubin nie trudno o inspirację, którą daje miłość i szczęście dwojga osób decydujących się spędzić ze sobą resztę swojego życia. Ważna jest świadomość jak bardzo odpowiedzialne jest to zadanie aby uwiecznić emocje i najważniejsze chwile, które wydarzą się tylko raz w życiu. Jesteśmy dumni z tego, że tak wiele Par obdarzyło nas takim właśnie zaufaniem.

W dniu ślubu możemy być z Wami począwszy od przygotowań przez błogosławieństwo udzielane przez rodziców, ceremonię zaślubin, przyjęcie weselne aż do oczepin. Zawsze proponujemy wcześniejsze spotkanie aby poznać się i ustalić szczegóły. Jesteśmy po to aby wysłuchać Waszych oczekiwań, przedstawić nasze pomysły, sugestie i rozwiązania wynikające z naszego doświadczenia.

Jesteśmy z Poznania ale nie ograniczamy się do miejsca zamieszkania. Robimy zdjęcia na terenie całej Polski a na sesje plenerowe możemy umówić się nawet w góry lub nad morze.

Zapraszamy do kontaktu!

Video prezentacja

Lokalizacja

Wasze opinie

Tagi: Poznań, FotoVideo, Kamerzysta, Sesja Ślubna w Górach, Sesja Ślubna nad Morzem, Reportaż Ślubny, Sesja narzeczeńska, Sesja w plenerze, Teledysk Ślubny, Fotograf i Kamerzysta, Fotograf Poznań, Fotografia ślubna Poznań, Sesja ślubna Poznań, Kamerzysta na wesele Poznań, Film ślubny Poznań, Plener ślubny Poznań, Krótki film ślubny Poznań

Powrót