Zapytanie
792... telefon


Średnia ocena: 5 z 3 głosów

Zobacz opinie

Ceny od

1000 zł

DOBRY KAMERZYSTA~PAKIETY VIDEO+FOTOŚCIANKA Ulubione wspomnienia uchwycone na zawsze(~{}~)
Miła pamiątka w postaci filmu zawsze wzbudza uśmiech i sprawia, że często lubimy oglądać zarejestrowane przez kamerzystę ważne momenty naszego życia. Utrwalone wspomnienia będą wyjątkową pozycją w domowej filmotece. Zajmuję się videofilmowaniem uroczystości oraz imprez okolicznościowych: śluby, wesela, chrzciny, komunie, studniówki, bankiety, jubileusze, urodziny, imieniny, teledyski, projekty indywidualne, reklama wizerunku, jak również na zamówienie - montaż powierzonych materiałów. Jestem polecanym kamerzystą filmującym w województwach: dolnośląskie, lubuskie, wielkopolskie, opolskie, śląskie oraz łódzkie. Swoje usługi wykonuję solidnie z pasją i zaangażowaniem, a ponadto w rozsądnych cenach.Kompletny film jest na Pendrive w wersji HD. Gwarantuję profesjonalizm, atrakcyjną oprawę filmu oraz interesujący montaż. ZAPRASZAM DO SKORZYSTANIA Z OFERTY. WYBIERAJĄC MOJE USŁUGI OTRZYMASZCIEKAWY I ATRAKCYJNIE ZMONTOWANY FILM, KTÓRY BĘDZIESZ OGLĄDAĆ ZPRZYJEMNOŚCIĄ PO LATACH.

Sprawdź ofertę i wybierz swój zestaw utrwalonych wspomnień. Pakiety dla Nowożeńców:
-Pakiet DREAM: idealny na małe przyjęcie weselne`1000zł. Otrzymujesz dowolną długość materiału obejmujący ślub oraz przyjęcie weselne - do ok. godz.19. Gotowy film zawiera czołówki z napisami i przeplatany jest mini-klipami. Zmontowany film w wersji HD jest dostarczony na Pendrive.(Pakiet nie zawiera filowania oczepin)

-Pakiet EMOTIONS za 1300zł - w cenie: Błogosławieństwo, Ślub, Wesele oraz Oczepiny filmowane do godz. ok.00.30. Otrzymujesz dowolną długość filmu przeplatanego czołówkami i mini-klipami na PENDRIVE

-Pakiet FOREVER za 1600zł: Przygotowania do ślubu, Błogosławieństwo, Ślub, Wesele oraz Oczepiny filmowane do godz. ok.00.30. Otrzymujesz dowolną długość filmu przeplatanego czołówkami i mini-klipami na PENDRIVE.
KAŻDY PAKIET ZAWIERA: INTRO PREZENTUJĄCE NAJWAŻNIEJSZE MOMENTY UROCZYSTOŚCI LUB WSTĘPDO FILMU UTWORZONY Z NADESŁANYCH ZDJĘĆ Z CZASÓW DZIECIŃSTWA/NARZECZEŃSTWA, NA ŻYCZENIE MOŻLIWOŚĆ PRZEPROWADZENIA WYWIADU ZGOŚĆMI WESELNYMI lub NAGRANIA ŻYCZEŃ I DEDYKACJI DLA PARY MŁODEJ. Spraw sobie i bliskim atrakcyjną pamiątkę. Miłego oglądania:)

!NOWOŚĆ!FOTOŚCIANKA Z ZABAWNYMI REKWIZYTAMI I GADŻETAMIDOSTĘPNA PRZEZ KILKA GODZIN NA WESELU W ATRAKCYJNEJ CENIE PRZY ZAMÓWIENIU WE WSZYSTKICH PAKIETACH VIDEO. Wykonane zdjęcia są udostępniane do pobrania w ciągu 24h od wykonania usługi oraz umieszczane w galerii online sprofilowanej pod Twoją imprezę okolicznościową.

USŁUGI DODATKOWE:*TELEDYSK WESELNY*INSCENIZACJA NOCY POŚLUBNEJ*UTRWALENIE PRZEJAZDU PARY MŁODEJ OD DOMU DO KOŚCIOŁA/U.S.C. AŻ PO SALĘ WESELNĄ (REALIZACJA 4ro KAMEROWA)*Realizacja studniówki*Zaręczyny/filmowa randka*Komunie, urodziny, imieniny, jubileusze, bankiety, Chrzciny*Sylwester oraz inne imprezy okolicznościowe*Teledysk dziękczynny dla rodziców*Wersja filmu bez montażu*Możliwość realizacji zlecenia nawet z 6 kamer, co daje filmowanym scenom znacznie lepszy efekt wizualny.*Montaż powierzonych materiałów*Realizacja video zaproszenia na ślub i wesele (videoclip)*Plener video*Realizacje projektów indywidualnych*Reklama wizerunku

Posiadam ważne zaświadczenie do video/foto od Kurii Biskupiej

KORZYSTNA OFERTA DOPASOWANA DO TWOICH POTRZEB! Pełen profesjonalizm, super oprawa filmu, zachwycający montaż! Gwarancja mega zadowolenia z usługi. KONFIGURACJA ORAZ CENY PAKIETÓW WRAZ Z USŁUGAMI DODATKOWYMI DONEGOCJACJI. ZAPRASZAM SERDECZNIE DO WSPÓŁPRACY:-)

Ulubione wspomnienia uchwycone na zawsze(~{}~)

GDZIEWESELE.PL REKOMENDUJE

Zapraszamy do kontaktu!

TELEDYSK-BEATA I MARCIN from Jordan Rafi on Vimeo.

Video prezentacja

Lokalizacja

Wasze opinie

A Agnieszka 2023-03-09 10:56:02

Ocena: 5

Polecam z calego serca. Wszystko bylo perfekcyjnie. Film wspanialy. Mamy piekna pamiatke.

A Anna 2022-12-27 12:16:49

Ocena: 5

Pięknie zmontowany film ślubny. Będziemy z mężem wracać do oglądania pamiątki po latach. Szczerze polecamy!

A Adam 2019-05-24 12:28:14

Ocena: 5

Serdecznie polecam! Profesjonalne usługi!

Tagi: Jelenia Góra, FotoVideo, Kamerzysta, Reportaż Ślubny, Filmowanie z Dwóch Perspektyw, Sesja narzeczeńska, Sesja w plenerze, Teledysk Ślubny, Fotograf i Kamerzysta, Fotograf Poznań, Fotografia ślubna Poznań, Sesja ślubna Poznań, Kamerzysta na wesele Poznań, Film ślubny Poznań, Plener ślubny Poznań, Krótki film ślubny Poznań

Powrót