Zapytanie
792... telefon


Średnia ocena: 5 z 1 głosów

Zobacz opinie

Ceny od

900 zł

STUDIO .V. videofilmowanie

Na życzenie do każdego filmu wersja bez montażu GRATIS!

Miła pamiątka w postaci filmu zawsze wzbudza uśmiech i sprawia, że często lubimy oglądać zarejestrowane przez kamerzystę ważne momenty naszego życia. Utrwalone wspomnienia będą wyjątkową pozycją w domowej filmotece. Zajmuję się videofilmowaniem uroczystości oraz imprez okolicznościowych: śluby, wesela, chrzciny, komunie, studniówki, bale gimnazjalne, bankiety, jubileusze, urodziny, imieniny, teledyski, zamówienia indywidualne, jak również na zamówienie - montaż powierzonych materiałów. Jestem polecanym kamerzystą filmującym w województwach: dolnośląskie, lubuskie, wielkopolskie, opolskie, śląskie oraz łódzkie. Swoje usługi wykonuję solidnie z pasją i zaangażowaniem, a ponadto w rozsądnych cenach.

Kompletny film jest dostarczony w na Pendrive w wersji HD. Gwarantuję profesjonalizm, atrakcyjną oprawę filmu, jak również interesujący montaż. 

Zamów film i oglądaj go z satysfakcją:)

PAKIETY VIDEO+FOTO:

PAKIET 1 -
VIDEO+FOTO 

Zamów swój zestaw wyjątkowych wspomnień w pakiecie wideofilmowania wraz ze zdjęciami. W cenie 2250PLN otrzymasz reportaż video+foto, który zawiera:

 • Intro 
 • Błogosławieństwo w domu rodziców
 • Uroczystość zaślubin
 • Wesele wraz z oczepinami
 • Na życzenie przeprowadzenie wywiadu z gośćmi weselnymi
 • Teledysk ślubny


Zmontowany film przeplatany mini klipami trwa ok. 1,5-2h i jest dostarczony wraz ze zdjęciami na nośniku - Pendrive (1 kopia). Na fotografiach są uwiecznione dodatkowo wspólne chwile z pleneru w dniu ślubu, w tym zdjęcia portretowe na sali weselnej wśród rodziny i znajomych. Pakiet nie ma limitu wykonanych zdjęć, a na koniec filmu obejrzysz muzyczną prezentację utworzoną z fotografii wykonanych w dniu uroczystości.

PAKIET 2
- VIDEO+FOTO

Foto-video MINIMAL - pakiet zawiera reportaż foto-video, który obejmuje utrwalenie uroczystości do godz.21. W cenie 1800PLN otrzymują Państwo na Pendrive gotowy i zmontowany film (ok. 1h) oraz fotografie (bez limitu wykonanych zdjęć). Film zawiera czołówki oraz animowane napisy, a na koniec obejrzycie muzyczną prezentację utworzoną ze zdjęć wykonanych w dniu uroczystości. Filmuję i fotografuję uroczystość ślubną oraz wesele. Zapraszam do skorzystania z oferty!!!

PAKIET 3
- VIDEO+FOTO (MAXI 2950zł)

Zawiera to samo, co Pakiet 1 oraz dodatkowo: 

 • PRZYGOTOWANIA DO ŚLUBU
 • INSCENIZACJĘ NOCY POŚLUBNEJ
 • UTRWALENIE PRZEJAZDU PARY MŁODEJ OD DOMU DO KOŚCIOŁA/U.S.C. AŻ PO SALĘ WESELNĄ (REALIZACJA 4-RO KAMEROWA)! FILMIK W POSTACI VIDEOCLIPU


ZAPRASZAM DO SKORZYSTANIA Z OFERTY. WYBIERAJĄC MOJE USŁUGI OTRZYMASZ CIEKAWY I ATRAKCYJNIE ZMONTOWANY FILM, KTÓRY BĘDZIESZ OGLĄDAĆ Z PRZYJEMNOŚCIĄ. 

Sprawdź ofertę i wybierz swój zestaw utrwalonych wspomnień.

Pakiety dla Nowożeńców:

 • Pakiet mini :-) idealny na małe przyjęcie weselne `1300zł. Otrzymujesz ok. 60min. materiału, który obejmuje filmowanie ślubu oraz przyjęcia weselnego. Gotowy film zawiera animowane czołówki z napisami. Dodatkowo w pakiecie bezpłatnie animowany pokaz zdjęć utworzony z wykonanych zdjęć. Zmontowany film w wersji HD jest dostarczony w formie elektronicznej. (Pakiet nie zawiera filowania oczepin)
 • Pakiet Plus za 1550zł :-) w cenie: Błogosławieństwo, Ślub, Wesele oraz Oczepiny. Otrzymujesz ok. 1,5h filmu przeplatanego mini-klipami na PENDRIVE (1 kopia) W prezencie animowany pokaz zdjęć utworzony z wykonanych zdjęć.

Jeśli zamówisz jeden z poniższych pakietów otrzymasz gotowy materiał filmowy, który zawiera: INTRO PREZENTUJĄCE NAJWAŻNIEJSZE MOMENTY UROCZYSTOŚCI LUB WSTĘP DO FILMU UTWORZONY Z NADESŁANYCH ZDJĘĆ Z CZASÓW DZIECIŃSTWA/NARZECZEŃSTWA, PRZYGOTOWANIA DO ŚLUBU, BŁOGOSŁAWIEŃSTWO, ŚLUB, PRZYJĘCIE WESELNE (W TYM MOŻLIWOŚĆ PRZEPROWADZENIA WYWIADU Z GOŚĆMI WESELNYMI) ORAZ TELEDYSK PODSUMOWUJĄCY NAJPIĘKNIEJSZE CHWILE. DODATKOWO OTRZYMASZ ANIMOWANY POKAZ ZDJĘĆ Z UROCZYSTOŚCI UTWORZONY Z WYKONANYCH FOTOGRAFII.

 • Pakiet podstawowy ok.120 min. obejmuje kopię w HD 1 x PENDRIVE -1900zł 
 • Pakiet rozszerzony z większą ilością nagranego materiału' ok. 180 min. obejmuje kopię w HD 1 x PENDRIVE -2000zł
 • Pakiet extra z jeszcze większą ilością nagranego materiału. Gwarancja jak najdłuższej pamiątki z tego wyjątkowego dnia' ok. 240 min. obejmuje kopię w HD 1 x PENDRIVE -2100zł

! NOWE PAKIETY W OFERCIE ! PAKIET BIAŁY RANEK ORAZ PAKIET POPRAWINY. SPRAWDŹ PONIŻSZĄ OFERTĘ ;-)

Realizacja filmu obejmuje: INTRO UTWORZONE Z NADESŁANYCH ZDJĘĆ Z CZASÓW DZIECIŃSTWA/NARZECZEŃSTWA, BŁOGOSŁAWIEŃSTWO RODZICÓW, ŚLUB, PRZYJĘCIE WESELNE (W TYM MOŻLIWOŚĆ PRZEPROWADZENIA WYWIADU Z GOŚĆMI WESELNYMI) ORAZ TELEDYSK. DODATKOWO OTRZYMASZ ANIMOWANY POKAZ ZDJĘĆ Z UROCZYSTOŚĆ' UTWORZONY Z WYKONANYCH FOTOGRAFII. W ZALEŻNOŚCI OD WYBRANEGO WARIANTU FILMUJĘ PO OCZEPINACH DO BIAŁEGO RANA W PAKIECIE BIAŁY RANEK' 2400zł LUB DO OCZEPIN, A NASTĘPNIE POPRAWINY W PAKIECIE POPRAWINY' 2500zł. W tych pakietach otrzymasz od 3 do 4h zmontowanego materiału.

!/WYNAJEM NAPISU "LOVE" TYLKO 150zł/!

Spraw sobie i bliskim atrakcyjną pamiątkę. Miłego oglądania! ZAPRASZAM:

Realizacja studniówki lub balu gimnazjalnego - od 10zł/os

Pamiątka CHRZTU ŚW. już od 150zł (1 kopia na DVD lub w HD 1 kopia na PENDRIVE)

Dodatkowo w powyższych pakietach animowany pokaz zdjęć utworzony z dostarczonych fotografii w postaci cyfrowej

Pamiątka video/foto I Komunii św. - 40zł/os (w tym komplet DVD+MINI-ALBUM)

USŁUGI DODATKOWE:

 • INSCENIZACJA NOCY POŚLUBNEJ
 • UTRWALENIE PRZEJAZDU PARY MŁODEJ OD DOMU DO KOŚCIOŁA/U.S.C. AŻ PO SALĘ WESELNĄ (REALIZACJA 4-RO KAMEROWA)! FILMIK W POSTACI VIDEOCLIPU
 • Filmowanie po oczepinach do białego rana
 • Skanowanie zdjęć
 • Realizacja studniówki lub balu gimnazjalnego - od 10zł/os 
 • Utrwalenie zaręczyn/filmowa randka
 • Sfilmowanie poprawin
 • Upamiętnienie urodzin, imienin, jubileuszu oraz innych uroczystości
 • Sfilmowanie podziękowań dla rodziców np. w formie teledysku
 • Możliwość realizacji zlecenia nawet z trzech kamer, co daje filmowanym scenom znacznie lepszy efekt wizualny.
 • Montaż powierzonych materiałów
 • Filmowanie bez montażu
 • Realizacja video zaproszenia na ślub i wesele (videoclip)


KORZYSTNA OFERTA DOPASOWANA DO TWOICH POTRZEB! Pełen profesjonalizm, super oprawa filmu, zachwycający montaż! Gwarancja mega zadowolenia z usługi.

KONFIGURACJA ORAZ CENY PAKIETÓW WRAZ Z USŁUGAMI DODATKOWYMI DO NEGOCJACJI. 

Posiadam pisemne zezwolenie na filmowanie w obiektach sakralnych

->Bardzo przystępne wyceny projektów video-reklamy wizerunku

~Zapraszam do skorzystania z oferty ~

GDZIEWESELE.PL REKOMENDUJE

Zapraszamy do kontaktu!

TELEDYSK-BEATA I MARCIN from Jordan Rafi on Vimeo.

Video prezentacja

Lokalizacja

Wasze opinie

A Adam 2019-05-24 12:28:14

Ocena: 5

Serdecznie polecam! Profesjonalne usługi!

Tagi: Jelenia Góra, FotoVideo, Kamerzysta, Reportaż Ślubny, Filmowanie z Dwóch Perspektyw, Sesja narzeczeńska, Sesja w plenerze, Teledysk Ślubny, Fotograf i Kamerzysta, Fotograf Poznań, Fotografia ślubna Poznań, Sesja ślubna Poznań, Kamerzysta na wesele Poznań, Film ślubny Poznań, Plener ślubny Poznań, Krótki film ślubny Poznań

Powrót