Zapytanie
798... telefon

True Love Wedding

Ruda Śląska, Śląskie,

W pobliżu: Chorzów, Gliwice, Rybnik, Bytom, Częstochowa, Dąbrowa Górnicza, Bielsko-Biała, Pszczyna, Lubliniec, Jastrzębie

798... telefon
Wyświetleń: 968


Średnia ocena: 0 z 0 głosów

Zobacz opinie

True Love Wedding

Nazywamy się Ola i Mariusz i tworzymy markę True Love Wedding. Zajmujemy się tworzeniem profesjonalnych filmów z wesel.

Posiadamy kilkuletnie doświadczenie w tworzeniu nagrań video. Nasze początki to głównie klipy promocyjne z różnego rodzaju imprez masowych np. biegi, eventy plenerowe czy sponsorowane wydarzenia korporacyjne. Z biegiem czasu rozpoczęliśmy jednak przygodę z weselami i poczuliśmy, że to jest to! Wspólne przeżywanie radosnych chwil, kontakt z młodą parą czy ich gośćmi to dla nas niezapomniane emocje i doświadczenie.

Do tej pory udało nam się współpracować z takimi firmami jak: Hotel Bania, Regatta Great Outdoors czy Sportmaster. Na swoim koncie mamy także kooporecje ze studiami filmowymi (m.in. Kopaniszyn Studio, OM Studio Film Production), z którymi tworzyliśmy większe projekty nagraniowe a także nagrania dla lokalnych telewizji.

Do każdego ze ślubów podchodzimy w sposób indywidualny. Czemu ? Bo każda młoda para jest jedyna w swoim rodzaju, ma inny styl i gust, chce innego rodzaju filmu. Do naszej pracy podchodzimy z pasją. Mimo, że wiele wesel posiada liczne cechy wspólne, każde z nich jest na swój sposób odmienne i to właśnie chcemy uchwycić w naszych filmach. To plus emocje, Waszą miłość, szczęście oraz oczywiście zabawę! 

 Zapraszamy do kontaktu!

Lokalizacja

Wasze opinie

Tagi: Ruda Śląska, FotoVideo, Kamerzysta, Filmowanie Wesela Dronem, Filmowanie z Dwóch Perspektyw, Teledysk Ślubny

Powrót