Zapytanie
796... telefon

Uwieczniamy

Gdańska 22, Słowik, Łódzkie,

W pobliżu: Łódź, Tomaszów Mazowiecki, Piotrków Trybunalski, Pabianice, Bełchatów, Zgierz, Kutno, Łowicz, Skierniewice

796... telefon
Wyświetleń: 609


Średnia ocena: 0 z 0 głosów

Zobacz opinie

Uwieczniamy

Maciej Fliszewski - Fotograf / Operator 

Specjalizuje się w fotografii okazjonalnej. Cieszę się zaufaniem wielu klientów, którzy przy kolejnej okazji ponowanie zapraszają mnie do współpracy.Dzięki nim czuję się kimś więcej niż fotograf na ślub, chrzest czy osiemnastkę. Gdy uczestniczę w kolejnej rodzinnej uroczystości, dokumentuję dalszy fragment historii wspaniałych ludzi i mogę podarować im wspaniałą pamiątkę. 
Od sprzętu oczekuję niezawodności. Nie da się powtórzyć ujęcia, jeśli w grę wchodzi przysięga małżeńska, trzeba być i działać! Dlatego zawsze używam pełnoklatkowego, profesjonalnego zestawu aparatów marki Nikon wraz z zestawem oświetleniowym.

Wiktor Witek - Operator / Montażysta 

Zajmuje się filmowaniem. Posiadam bardzo duże grono zadowolonych klientów, którzy chętnie polecają mnie swoim znajomym czy rodzinie. Gy nagrywam ważne dla Was momenty życia, jestem waszym przyszywanym członkiem rodziny. Najpiękniejszym prezentam dla mnie od Was jest Wasz uśmiech i radość na twarzy, po obejrzeniu materiału któy dla Was zrobiłem. 
Jeśli chodzi o sprzęt to nie uznaję półśrodków, dlatego używam tylko rozwiązań z górnej półki. Przy nagrywaniu ważnych momentów Waszego życia nie ma czasu na "może zadziała" albo " to się doklei". Stawiam bardzo mocno na sprzęt marki Sony, Rode, Boya, DJI.

Zapraszamy do kontaktu!

Video prezentacja

Lokalizacja

Wasze opinie

Tagi: Słowik, FotoVideo, Kamerzysta, Sesja narzeczeńska, Sesja w plenerze, Teledysk Ślubny, Fotograf i Kamerzysta

Powrót