Zapytanie
783... telefon

Video Island Sebastian Sobolewski

Łapy-Łynki 9, Łapy-Łynki, Podlaskie,

W pobliżu: Suwałki, Goniądz, Kolno, Mońki, Sokółka, Grajewo, Sejny, Łomża, Hajnówka, Zambrów, Bielsk Podlaski, Ciechanowiec, Dąbrowa Białostocka, Tykocin, Siematycze

783... telefon
Wyświetleń: 777


Średnia ocena: 0 z 0 głosów

Zobacz opinie

Video Island Sebastian Sobolewski

Fajnie, że do mnie trafiliście. Już w tym momencie czuję się wyróżniony 😉

Jeszcze Was nie znam, ale Wy poznajcie mnie.

Nazywam się Sebastian …ciężko coś o sobie napisać. Uwielbiam filmować, po szybkim przemyśleniu, stwierdzam, że Kocham (serce w moim Logo nie jest przypadkowe 😉 )

Moją misją jest “wyróżniać się od innych” co przyszło mi raczej łatwo. Mam po prostu inne wyobrażenie tego najważniejszego dla wszystkich Dnia 🙂

W moich produkcjach często wprowadzam zmiany, w sposobie wykonywania ujęć jak i montażu, jednak wciąż szanuję tradycję i kluczowe momenty ujmuję w sposób naturalny.

Zapewniam, że nie spotkacie się ze znaną komercyjną muzyką i soczystymi kolorami.

Staram się naśladować filmy na taśmie, nagrywane analogową kamerą i często wprowadzam Was w historie z tzw. głębokim i pełnym wyrazu “moody look”, którego opracowałem autorską wizję.

Mógłbym napisać elaborat  o tym, jak wielką frajdę sprawia mi to co robię oraz jak wiele pozytywnej energii otrzymuję od par z którymi współpracuję, ale wolę Wam o tym opowiedzieć.

Jeżeli więc widzieliście moje portfolio i czujecie, że nadajemy na podobnych falach (fale w moim Logo nie są przypadkowe 😉 ) zapoznajcie się z moją ofertą i skontaktujcie się.

Porozmawiajmy o Waszym filmie.


Zapraszamy do kontaktu!

Lokalizacja

Wasze opinie

Tagi: Łapy-Łynki, FotoVideo, Kamerzysta, Reportaż Ślubny, Artystyczny film ślubny, Nowoczesne filmy ślubne, Naturalne filmy ślubne, Teledysk Ślubny

Powrót