Zapytanie
579... telefon


Średnia ocena: 0 z 0 głosów

Zobacz opinie

Ceny od

2900 zł

Wesele Jak z Filmu

Jesteśmy firmą, która od kilku lat zajmuje się videofilmowaniem imprez okolicznościowych, a także produkcją filmów na potrzeby komercyjne. Cechuje nas indywidualne i nieszablonowe podejście do naszych Par, owocujące pięknymi, nowoczesnymi realizacjami na najwyższym poziomie technicznym. Oferujemy zdjęcia z drona, dzięki czemu potrafimy uchwycić to, co z ziemi pozostaje nieuchwytne i uwiecznić Wasz dzień z zupełnie innej perspektywy.

Prywatnie jesteśmy miłośnikami meksykańskiej kuchni i rowerowych wycieczek i choć nie brak nam zboczeń zawodowych, gdy podczas naszych wypraw krzyczymy „Patrz, ale by było dobre ujęcie!” – jesteśmy zupełnie niegroźni:) Nagrywanie filmów sprawia nam niezwykłą przyjemność, a w połączeniu ze szczęśliwymi parami za obiektywem, osiągamy najwyższy poziom zadowolenia.

Gotowi na Wesele jak z Filmu?
Czekamy na Wasz kontakt!

Zapraszamy do kontaktu!

Lokalizacja

Wasze opinie

Tagi: Warszawa, FotoVideo, Kamerzysta, Filmowanie Wesela Dronem, Nowoczesne filmy ślubne, Teledysk Ślubny, Film ślubny Warszawa, Plener ślubny Warszawa, Filmowanie wesela dronem Warszawa, Krótki film ślubny Warszawa, Kamerzysta na wesele Warszawa

Powrót