Zapytanie
501... telefon

Bemywife

Kraków, Małopolskie,

W pobliżu: Nowy Sącz, Skawina, Dobczyce, Wieliczka, Myślenice, Tarnów, Bochnia, Brzesko, Limanowa, Mogilany

501... telefon
Wyświetleń: 117


Średnia ocena: 0 z 0 głosów

Zobacz opinie

bemywife - profesjonalny wedding plannerO MNIE

Kilka słów o mnie. Jestem absolwentką krakowskiego Uniwersytetu Ekonomicznego i Akademii Wychowania Fizycznego. Posiadam certyfikat Wedding Plannera  wydany przez Agencję Ślubną Exclusive Wedding. Moja praca niedawno została doceniona w plebiscycie ZIWA 2018 w kategorii „Konsultant ślubny”. Firmę „bemywife” założyłam jesienią 2015 roku, z czego jestem ogromnie dumna gdyż była to najlepsza decyzja w moim życiu.

Od września 2020 r. wraz z mężem oficjalnie staliśmy się nowymi właścicielami marki “Ślub w jurcie”. Organizujemy śluby i wesela w plenerze, w pięknych, drewnianych jurtach na terenie ogrodów Dworu Feillów (30 km od Krakowa). Jurta to konstrukcja, która w słoneczne dni jest odsłonięta, a w czasie deszczu dzięki wodoodpornym rozwiązaniom pozwala bawić się bez względu na pogodę. W nich jesteśmy w stanie zaoferować Wam wszystko, wystarczy że przedstawicie nam swoją wizję, a my zadbamy o najdrobniejsze detale!CZYM SIĘ ZAJMUJE? 

Podczas organizacji ślubu i wesela najważniejsza jest dla mnie Młoda Para. Chcę, abyście byli zadowoleni i świetnie się bawili na własnym weselu! Dlatego słucham Was i realizuje wszystkie Wasze pomysły i marzenia. Organizując wesela zwracam szczególną uwagę na wybór miejsca, dobrze dobrane dekoracje, kompozycje kwiatowe, niekonwencjonalne atrakcje i dodatki! Nie mówię “nie” opuszczonym industrialnym wnętrzom czy stodołom. Jestem ogromną fanką wesel w stylu toskańskim, romantycznym, fine art. Moim zawodowym marzeniem jest organizacja przyjęcia weselnego na ogrodzie w domu Pary Młodej. Pomysły na ceremonie zaślubin oraz uroczystości weselne rodzą się w mojej głowie, a inspiracje czerpię z zagranicznych magazynów branżowych, portali, książek i od niebanalnych osobowości.

OFERTA

Kompleksowa lub częściowa organizacja ślubu i wesela

Pomagam Wam na każdym etapie przygotowań, przedstawiam oferty firm z branży ślubnej, proponuję motyw przewodni wesela, przypominam o terminach, tworzę budżet, harmonogram, scenariusz oraz ściśle pilnuje ich realizacji. Do moich zadań należy znalezienie Wam dogodnych terminów, a także wynegocjowanie najlepszych warunków. Jestem z Wami od samego początku do końca, dostępna w niestandardowych godzinach, a zamiast wykonywać setki telefonów do każdego usługodawcy osobno, kontaktujecie się tylko ze mną. Na Wasze życzenie pomogę w tworzeniu listy gości oraz prezentów, rozliczę się w Waszym imieniu z podwykonawcami, polecę najlepsze rozwiązania. Koordynuję Wasz dzień na bieżąco, tak aby wszystko przebiegało po Waszej myśli. Wystarczy, że się zaręczycie – resztę zostawcie już mi!

Koordynacja w dniu ślubu i wesela

Pomogę Wam odnaleźć się w dotychczasowych ustaleniach weselnych w nerwowym dla Was okresie tuż przed ślubem. Dopilnuję wszystkich ustaleń z podwykonawcami, będąc z nimi w stałym kontakcie. W trakcie wesela zaopiekuję się Gośćmi weselnymi, a w sytuacjach nieprzewidzianych szybko i profesjonalnie zareaguję. Usługę koordynacji całego ślubu i wesela dedykuję parom, które na ostatnim etapie przygotowań potrzebują profesjonalisty, który będzie czuwał nad przebiegiem uroczystości. Stworzy scenariusz, dopilnuje szczegółów, przejmie od Was wszystkie kontakty z podwykonawcami. Odciążę, pomogę, dopnę wszystko na ostatni guzik!

Konsultacje ślubne

Macie już większość podwykonawców i pomysł na swój ślub, ale nie macie pojęcia jak się do tego zabrać, aby zdążyć na czas, by wszyscy byli zadowoleni? Bądź do dopięcia wszystkiego brakuje Wam sprawdzonej orkiestry lub fotografa? Potrzebujecie osoby z branży ślubnej, aby obiektywnie oceniła Wasze pomysły i plany? Zapraszam na spotkanie. Doradzę oraz stworzę gotowe rozwiązania w kilka godzin, a po spotkaniu większość rzeczy będziecie mieć po prostu z głowy.

Lokalizacja

Wasze opinie

Tagi: Kraków, Oprawa, Konsultant ślubny

Powrót