Zapytanie
535... telefon

Dorota Nowakowska Weddings

Kraków, Małopolskie,

W pobliżu: Nowy Sącz, Skawina, Wieliczka, Myślenice, Tarnów, Oświęcim, Nowy Targ, Bochnia, Brzesko, Limanowa, Gorlice, Mogilany

535... telefon
Wyświetleń: 202


Średnia ocena: 0 z 0 głosów

Zobacz opinie

Dorota Nowakowska Weddings - Eleganckie wesela Kraków i inne miasta w całej Polsce !


Witaj w Dorota Nowakowska Weddings!

Nazywam się Dorota Nowakowska. Od 2010 roku organizuję i projektuję ekskluzywne śluby i wesela dla par z całego świata, przekształcając je w niesamowite wydarzenia, które zachwycają i zapadają w pamięć. Do każdej uroczystości wnoszę elegancję, kreatywność i personalizację, dzięki czemu świętowanie staje się prawdziwą sztuką.

Ja i mój zespół z chęcią poprowadzimy Cię przez całą podróż związaną z planowaniem ślubu, pomagając w urzeczywistnieniu Twojej wyjątkowej wizji ślubu.Dołącz do nas w tej ekscytującej podróży i przekształćmy Twoje świętowanie w naprawdę niezapomniane przeżycie.

Już nie mogę doczekać się by poznać Ciebie i Twoje marzenia związane z dniem ślubu. Napisz do mnie!

- Dorota Nowakowska


PEŁNE PLANOWANIE ŚLUBÓW I ORANIZOWANIE WESEL

Stałe wsparcie ze strony doświadczonego planisty ślubu i projektanta, który doskonale zna Twoją lokalizację, ma połączenie z najlepszymi miejscami i dostawcami i może przekształcić Twoją wizję w atmosferę wydarzenia, która zachwyci Twoich gości i będzie wyglądać jeszcze lepiej, niż sobie wyobrażałaś.

CO JEST ZAWARTE

* Wybór miejsca na wesele i organizacja usług ślubnych (fotograf, kamerzysta, zespół, DJ, florystka, wizażystka, stylistka itd) negocjacje, komunikacja i zarządzanie płatnościami
* Dostęp do programu planowania online
* Planowanie budżetu
* Kierunek kreatywny w projektowaniu Twojego wydarzenia - w tym niestandardowe tablice nastroju
* Tworzenie harmonogramów, zarządzanie
* Pomoc w dopełnieniu formalności ślubnych
* Koordynacja dnia ślubu
* Opieka dla Twoich gości - zakwaterowanie, transport, restauracje, wycieczki, relaks w SPA - pozwól swoim gościom spędzić z Tobą niezapomniane chwile.
* Nieograniczona dostępność

Lokalizacja

Wasze opinie

Tagi: Kraków, Oprawa, Konsultant ślubny

Powrót