Zapytanie
889... telefon


Średnia ocena: 5 z 12 głosów

Zobacz opinie

Ceny od

2000 zł

Great Event - Wedding & Event Planner

Profesjonalizm

Doświadczenie

Kreatywność

Jeżeli..

- szukacie osoby która zorganizuje Wasz wymarzony ślub i wesele, ale nie wiecie od czego zacząć,
- mieszkacie za granicą i chcecie zorganizować ślub w Polsce lub w innym miejscu na świecie, gdzie każdy szczegół uroczystości będzie perfekcyjnie dopracowany dzięki czemu zminimalizujecie swój stres oraz zaoszczędzicie czas i nerwy

..to
trafiliście idealnie!


Great Event czyli Wspaniałe Przyjęcie!

Profesjonalnie organizujemy każdy rodzaj przyjęcia, ale organizacja wesel to nasza specjalność.
Zajmujemy się zarówno etapową jak i kompleksową organizacją uroczystości. Działamy na terenie całej Polski oraz za granicą. Ze względu na miejsce naszej siedziby najłatwiej jest nas spotkać w Łodzi i Warszawie. Każdy projekt przygotowywany jest indywidualnie, zgodnie z oczekiwaniami nawet najbardziej wymagających klientów. Polecamy Wam tylko sprawdzonych podwykonawców, a dzięki bardzo dobrej znajomości rynku ślubnego możemy sprostać Waszym największym oczekiwaniom i spełnić Wasze marzenie o idealnym przyjęciu.


Jesteśmy z Wami nie tylko podczas organizacji wesela, ale towarzyszymy Wam również podczas uroczystości, aby przebiegła ona zgodnie z ustalonym scenariuszem, a ewentualne kryzysy opanowujemy bezstresowo.

Nasza konsultantka ślubna - Ania, ukończyła certyfikowane szkolenie: “Wedding Planner - organizator imprez ślubno-weselnych” należące do szkoleń dla kadr branży MICE, organizowanych przez Event Manager Training Group, prowadzone przez profesjonalną i doświadczoną konsultantkę ślubną Katarzynę Gajek. Ania od wielu lat pracuje z klientami i koordynuje różnego rodzaju projekty. Jako konsultant ślubny, pragnie pomagać Wam spełniać Wasze marzenia o tym idealnym, jedynym dniu. Jej zadaniem jest działać w taki sposób aby jak najłagodniej przejść z Wami przez ogrom przygotowań.


Jeśli zastanawiacie się od czego zacząć przygotowania, gdzie szukać najlepszych firm z branży ślubnej, które sprawią że ten dzień będzie niezapominanym przeżyciem to...

Zapraszamy do kontaktu!

Lokalizacja

Wasze opinie

M Monika I Irek 2022-10-18 10:05:55

Ocena: 5

Polecam Anię! Jako Wedding Planerka spisała się znakomicie, była z nami od samego poczatku, pomagała nam wybrać sale, kupić suknie czy nawet znaleźć wymarzone czcionki na zaproszeniach :) Ania była z nami również w dniu ślubu, dbając aby wszystko było dopięte na ostatni guzik, dzięki czemu my nie musieliśmy się martwić absolutnie o nic :)

P Paulina i Mateusz 2022-10-18 07:08:07

Ocena: 5

Polecamy Anię do wsparcia w tak ważnym dla Nas dniu! Great Event na naszym weselu odpowiadało za dekorację w strefie chill oraz ściankę balonową do zdjęć, pięknie wykorzystała dostarczone dekoracje, dzięki czemu wielu gości chętnie robiło sobie na niej pamiątkowe zdjęcia (super wykorzystany dostarczomy ledon miłość z Przybij fotkę). Ania super dogaduje się z pozostałymi usługodawcami, nie boi się szukać rozwiązań gdy wymaga tego sytuacja (gdy florystka nawaliła z dostarczeniem helu i jej własnym dekoracjami). Uśmiechnięta, miła i rozładowuje każdy stres przed ślubem. Polecam i gdybym 2 raz robila tego typu imprezę skorzystałabym ponownie z usług! Miłego dnia Great Event!

J Jagoda & Hubert 2022-07-14 14:33:53

Ocena: 5

Współpraca z Panią Anią i efekty tej współpracy przerosły nasze najśmielsze oczekiwania! Ślub był przepiękny, wesele bajkowe, a wspomnienia pozostaną z nami na zawsze. Wszystko zaplanowane i wykonane perfekcyjnie w bardzo życzliwej atmosferze. Jeszcze raz serdecznie dziękujemy ❤️

N Natalia i Marcin 2020-04-18 13:15:55

Ocena: 5

Z całego serca polecam Panią Anię z Great Event! Miałam przyjemność korzystać z jej usług podczas organizacji swojego przyjęcia weselnego. Stres przed takim wydarzeniem jest ogromny i często nie miałam głowy, żeby pomyśleć o wszystkim. Taki Wedding Planner to skarb, dodatkowo o wyjątkowo dobrym zmyśle estetycznym (dekoracje, które nam doradzila były cudowne!). Mimo, że często "zawracaliśmy jej głowę" o dziwnych porach, zawsze cierpliwie wysłuchała naszych obaw i czuwała nad całą organizacja. Na pewno skorzystam jeszcze z jej pomocy przy okazji organizacji innych uroczystości!

I Izabela K. 2020-04-16 16:38:43

Ocena: 5

Każdy szczegół perfekcyjnie dopracowany, zgodnie z terminami (dla mnie jako perfekcjonistki to było bardzo ważne!). Ponadto personel bardzo życzliwy i komunikatywny. Gorąco polecam :)

K Karolina i Łukasz 2020-04-15 22:21:18

Ocena: 5

Ania jest bardzo zorganizowaną i sumienną konsultantką ślubną. Jej pomysły są oryginalne, a goście o naszym weselu mówią do tej pory, choć minęło już kilka miesięcy. Jesteśmy bardzo wdzięczni za poświęcony nam czas oraz serce, które włożyła w organizację tego najważniejszego dnia w życiu. Pełen profesjonalizm! Polecamy każdej Parze Młodej, która boryka się z brakiem czasu lub zbyt dużym wyborem podwykonawców :)

Z Zuzanna 2020-04-14 12:34:34

Ocena: 5

Firma Great Event to pełne profesjonalizmu podejście do klienta i współpracy, elastyczność godzin spotkań, cierpliwość do nawet najbardziej szalonych pomysłów. Pani Ania spełniła wszystkie moje dotychczasowe marzenia i oczekiwania. Dziś wiem, że mogę być spokojna, ponieważ jedno z najważniejszych wydarzeń w moim życiu jest zaplanowane w pełni profesjonalnie i o nic nie muszę się martwić. Serdecznie polecam!

N Natalia J. 2020-04-09 11:03:18

Ocena: 5

Zaufałam Pani Ani z Great Event podczas organizacji swojego przyjęcia. Ogrom rzeczy, na które Para Młoda musi zwrócić uwagę przygotowując uroczystość przerażała mnie, ale mieliśmy wsparcie w postaci Wedding Plannera. Pani Ania zorganizowała wszystko i dopięła na ostatni guzik, dzięki czemu miałam swoje wymarzone przyjęcie weselne. Taka osoba w czasie przygotowań to skarb! Polecam serdecznie każdemu, a Ani jeszcze raz dziękuję!!

I Iza 2020-04-06 16:23:27

Ocena: 5

Zdecydowałam się na organizację urodzin z Great Event i to była świetna decyzja! Wszystkie szczegóły, detale, nawet te najbardziej ciężkie w realizacji dla Pani Ani były drobnostką! Motyw przewodni jaki sobie wymarzyłam - idealnie zachowany. W dodatku wymarzone urodziny nie wiązały się z organizacyjnym maratonem od sklepów przez kwiaciarnie po cukiernie. Gorąco polecam! :)

P Paulina 2020-03-31 22:03:26

Ocena: 5

Zdecydowałam się na organizację urodzin z Great Event i absolutnie nie żałuję swojej decyzji! Od pierwszego spotkania nasza współpraca układała się śpiewająco - Pani Ania dostosowała termin spotkania do mojego napiętego grafiku tak by było mi wygodnie, następnie cierpliwie wysłuchała moich wymagań by na koniec spełnić moje wszelkie oczekiwania! Z Panią Anią ani przez chwilę nie musiałam się martwić, czy się ze wszystkim wyrobię. Polecam z całego serca i na pewno nie raz jeszcze skorzystam z jej pomocy!

Tagi: Łódź, Oprawa, Konsultant ślubny

Powrót