Zapytanie
606... telefon

Harmonia Ślubna

Poznań, Wielkopolskie,

W pobliżu: Leszno, Kościan, Śrem, Konin, Koło, Kalisz, Gniezno, Września, Ostrów Wielkopolski, Nowy Tomyśl, Piła, Jarocin, Pleszew, Chodzież

606... telefon
Wyświetleń: 507


Średnia ocena: 0 z 0 głosów

Zobacz opinie

Harmonia Ślubna

Jestem opiekunem Waszego stylowego ślubu i wesela. Każdy detal może mieć znaczenie. Zaopiekuję się procesem organizacji ceremonii i przyjęcia, nie ujmując przy tym stylu i estetyki. We współpracy z Wami cenię sobie relację partnerską, dlatego tak bardzo zależy mi na wzajemnym szacunku i zrozumieniu.

Harmonia Ślubna to spełnienie moich marzeń o harmonijnym połączeniu żmudnych działań organizacyjnych z feerią kreatywnej twórczości.

Nie zamykam się na żadne możliwości, ani wyzwania. Wręcz przeciwnie!

Tutaj nie ma miejsca na monotonię, tutaj nie znajduję sposobności by się nudzić. Zawsze dzieje się coś, co skłania do działania albo chociaż refleksji. Zawsze dzieje się coś, co ma bezpośredni związek ze wspaniałymi marzeniami. Za tą sprawczość również uwielbiam swoją pracę! Mogę w bezpośredni sposób wpływać na Wasz uśmiech i błogi spokój. Mogę przykładać rękę do namacalnej realizacji nawet tych najbardziej nieśmiałych wizji. Z ogromną przyjemnością.

Zapraszamy do kontaktu!

Lokalizacja

Wasze opinie

Tagi: Poznań, Oprawa, Konsultant ślubny

Powrót