Zapytanie
796... telefon

Home Events by Anna Schwarz

ul. Siewna 15 lok 606, Łódź, Łódzkie,

W pobliżu: Tomaszów Mazowiecki, Piotrków Trybunalski, Rawa Mazowiecka, Aleksandrów Łódzki, Pabianice, Radomsko, Bełchatów, Zgierz, Łęczyca, Łowicz, Skierniewice

796... telefon
Wyświetleń: 54


Średnia ocena: 0 z 0 głosów

Zobacz opinie

Anna Schwarz Events - wedding & event planner


Można remontować dom samodzielnie albo wziąć profesjonalną firmę remontową. Można obmyślać wystój samemu lub poprosić o projekt architekta. Możesz pilnować budowy samodzielnie, lub zatrudnić kierownika budowy. Tak samo przy organizacji ślubu możecie wszystko robić sami lub wynająć do tego profesjonalistę. Z tą jednak różnicą, że my projektujemy, wykonujemy i pilnujemy realizacji.

Jeśli nie chcecie, nie umiecie lub obawiacie się podejmowania organizacji, to my wyręczymy Was od początku do końca.

Wiemy, że każde wydarzenie ma swoje odmienne potrzeby. Rozumiemy, że każda para ma inne wyobrażenie o swoim wielkim dniu. Dlatego cały nasz zespół kreuje personalizowane przyjęcia, które spełniają marzenia i indywidualne potrzeby.

Możliwe, że byliście już uczestnikami wielu ślubów i wesel. Obserwowaliście różne niepowodzenia i sytuacje, których chcielibyście uniknąć w dniu Waszej uroczystości. To zupełnie normalne, że wypadki się zdarzają jeśli nie ma się wprawy w organizacji tego typu uroczystości. Organizacja ślubu i wesela z naszym udziałem minimalizuje ryzyko wystąpienia wpadek i problemów. 

Dlatego jeśli szukacie profesjonalnej agencji ślubnej, która uczyni organizację Waszego wymarzonego wesela lekką i przyjemną, rozważcie naszą ofertę organizacji
i koordynacji. Odpisujemy na każdego maila i każdą wiadomość.

Kliknij kontakt, żeby nas sprawdzić.

Lokalizacja

Wasze opinie

Tagi: Łódź, Oprawa, Konsultant ślubny

Powrót