Zapytanie
880... telefon


Średnia ocena: 5 z 5 głosów

Zobacz opinie

Just in Love Weddings - profesjonalny wedding planner 


Wasz ślub zbliża się wielkimi krokami? A Wy potrzebujecie profesjonalnej pomocy? ZOBACZCIE, W CZYM WAM POMOGĘ!

Nawet jeśli Wasza uroczystość ma się odbyć "na ostatnią chwilę" - za miesiąc lub dwa, albo jeszcze do końca nie znacie swojej daty - warto już dziś podpisać umowę, aby mieć zapewnioną profesjonalną pomoc podczas jej organizacji.

O nic nie będziecie musieli się martwić - wszystkimi sprawami zajmę się ja.
Ze mną przejdziecie przez wszystkie etapy przygotowań do Waszego wymarzonego dnia.
Będziecie czuć się bezpiecznie, bo pomogę Wam uniknąć błędów, które moglibyście popełnić organizując ślub po raz pierwszy w życiu. Korzystając z mojej pomocy, będziecie bez zbędnego stresu i frustracji cieszyć się weselem, o jakim zawsze marzyliście.


A może sami organizujecie swój ślub i wesele? Potrzebujecie wskazówek i porad? Na BLOGU znajdziecie cykl porad ślubno-weselnych "Just Wedding Advice" - czyli jak zorganizować ślub i wesele krok po kroku.Czeka na Was też e-Book i Ślubny Organizer! Pobierzcie go i zróbcie pierwszy KROK do wesela marzeń!


Kim jestem?

Nazywam się Justyna Lewandowska-Bratek i jestem certyfikowaną Wedding Plannerką.Spełniam marzenia o wyjątkowych przyjęciach. Posiadam wieloletnie doświadczenie w kompleksowej organizacji ślubów, wesel i eventów. Organizuję projekty „Just Wedding Workshop” – szkolenia i warsztaty dla Fotografów, Filmowców, Florystów i Wedding Plannerów.Skontaktujcie się ze mną, rozpocznijcie swoją przygodę i zrealizujcie marzenia!

Zapraszam na moją stronę: https://justinlove.pl/

Fanpage:
https://www.instagram.com/just...
https://www.facebook.com/justi...

Video prezentacja

Lokalizacja

Wasze opinie

J Jarosław 2020-09-07 13:17:23

Ocena: 5

Serdecznie polecam! Bardzo profesjonalne działania, super koncepcje oraz miły kontakt:) Tylko Justin in Love👌

G Gabriela 2020-05-29 14:43:24

Ocena: 5

Pani Justyna w swojej branży jest pełną profesjonalistą. O nic nie trzeba się martwić i wszystko zawsze dopięte na ostatni guzik. Serdecznie polecam usługi Just in Love! ❤

O Ola 2020-05-29 13:21:35

Ocena: 5

Pomoc Justinlove była dla nas wielkim wsparciem. Zorganizowanie, doświadczenie i empatia! Nie mogliśmy trafić lepiej! Jeszcze raz wielkie dzięki!

A Agnieszka 2020-05-29 12:04:57

Ocena: 5

Polecam usługi pani Justyny. Pełen profesjonalizm. Pomoc i doradztwo na każdym etapie przygotowań do ślubu. Usługa dopasowana indywidualnie do klienta. Kreatywne i nietuzinkowe rozwiązania. Osobiście polecam spełniła moje oczekiwania❤️

A Angelika 2020-05-29 10:52:37

Ocena: 5

Polecam każdemu! Myślałam, że jestem osobom zorganizowaną i świetnie dam radę sama z organizacją ślubu i wesela. Kiedy zdecydowałam się na wsparcie Justyny, uświadomiłam sobie w jakim błędzie jestem. Profesjonalizm, dokładność, dbałość o każdy szczegóły, przewidywanie rzeczy, które trudno przewidzieć. Jeśli myślisz o zatrudnieniu konsultanta, to tylko Justyna. Jeśli się wahasz, polecam zainwestować w ebooka, który napisała. Opisuje on krok po kroku jak samemu zorganizować wszystko od A do Z.

Tagi: Wrocław, Oprawa, Konsultant ślubny

Powrót